2737
2739
عنوان

پسری که دوستش دارم منو نمیخواد

621 بازدید | 51 پست

کلا هیچ پسری منو نمیخواد هیچ چیز جذابی ندارم جدی

و مهم ترینش قیافست تا الان فکر میکردم قیافم خوبه ولی اشتباه میکردم جدا

پسرا غیر ممکنه سمت کسی که قیافش خوبه نرن

یه دوست دارم بیرون که میریم غیر ممکنه کسی سمتش نیاد اونوقت من الان ۵ ساعته با بهترین تیپ و اینا یه جای شلوغ نشستم تو بگو یکی به من نگا کنه

این کسیم که منو نخواست اعتراف کرد که قیافه براش خیلی مهمه و رو یکی رو دوست داره که با وجود اخلاق بدش و اینکه با همه پسرا لاس میزنه خوشگله 

واقعا هی میگن خوشگلی مهم نیست چرت و پرت 

واقعا در نگاه اول همه خوشگلیو میبینن حالا منکه لوندی و هیکلم ندارم

خوشگلارو بیشتر دوست دارن خوشگلا میتونن راحتتر کسیو پیدا کنن که دوستشون داشته باشه واقعا نامردیه خستم واقعا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا ربطی به ظاهر نداره عزیزم 

چه کسایی ک من میشناسم واقعااا قیافه ی پایین تر از سطح معمولی دارن و چقدر روابط خوب و عالی دارن 

بیشتر از همه ذهنته ک اینو پذیرفته. اول ذهنتو عوض کن بعدش عمیقا رو خودت کار کن 

فکن بری با یکی دوست شب خوشگله ولی اخلاقش .....پی پی  خب قطعا ولش می‌کنی نمیگی چون خوشگله میمون ...

دقیقا برعکس اینو گفت گفت با خوشگلی طرف میتونم هر چی باشرو تحمل کنم ولی کلا بحث من این نیست نگا کن چقدر میتونه رو اینکه طرف بخوادت موثر باشه من حتی خودمم ادمای خوشگل از نظرم دوست داشتنی ترن

مثلا من به کجا رسیدم بی‌خیال بابا 

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2738
دقیقا برعکس اینو گفت گفت با خوشگلی طرف میتونم هر چی باشرو تحمل کنم ولی کلا بحث من این نیست نگا کن چق ...

من خودم به شخصه بیشتر جذب اخلاق طرف میشم تا خوشگلی واسه همین نمیتونم درک کنم واقعا

واقعا ربطی به ظاهر نداره عزیزم  چه کسایی ک من میشناسم واقعااا قیافه ی پایین تر از سطح معمولی د ...

متاسفانه من روابط و هیچکدومو ندارم و با این روحیم واقعا حال ندارم روش کار کنم و چرا خیلی ربط داره همیشه دخترای خوشگل پیشنهاد میگیرن و فرصت زیاد برای اشنایی براشون هست

من خوشگلم من با استعداد من جذابم ولی با این حال اونی که دوسش دارم من رو نمیخواد ، یکی دیگه رو دوست داره و فکر میکنه همه چی تمومه در حالی که نیست 

بیخیال یه به درک بگو و به زندگیت برس  گور بابای همشون

:)

به عنوان کسی که پسرا خیلی قبافمو تحسین میکنن تا الان بهم ثابت نشده پسرا بخاطر زیبایی دختر پایبندش باشن اصلاااااا این فکرو نکن زیبایی خوشبختی هیچ دختریو تضمین نمیکنه فقط باید مردی بیاد تو زندگیت که خیانت جزو خط قرمزاش باشه و دنبال هیچ زنی نره جز تو ... اونم شانسیه 

2706