2733
2739
عنوان

هرلباس می‌پوشم بم نمیاد حسرت ب دل موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 11721 بازدید | 98 پست

گودی   کمر؟؟   خو منم دارم   شوهرو   بچه هامم دارن. هممون  گودهستیم   ارثی😂

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگاری چاه توکمرم داره 

متوجه نمیشم . عکس تو اینترنت سرچ کن بفرس ببینم چی میگی کی وسط کمرش خالیه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2731
وسط کمرمو میگم خالیه لباسای ک می‌پوشم گشادوایمیسته 

کمر ک قشنگه 

تنگش کن خب عه

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
فک نکنم تواینترنت داشته باشه فقط ماله من اینطوریه 

گودی کمرو نکنه میگی! کلا ادما عادت دارن رو خودشون عیب بزارن . داشته هاشونو نمیبینن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740

اینو میگی؟

2706