2737
2734

گردنبندم خیلی ساله تو گردنمه

فک کنم ی ۱۰ سالی میشه

گوشه پلاکم داره رنگش برمیگرده انگار🥲

چکارش کنم

ببرم طلا فروشی درست میکنن؟چقدر میگیرن؟؟؟؟

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

ی مبلغی میگیره آب طلا میزنه بهش

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببر آب طلا میدن بش مثل روز اولش میشه تمیز و زیبا و براق  باید ببری تعمیرات طلا  گرمی ۳۰ ...

خود طلا فروشیا ببرم درست نمیکنن؟

۳۰ هزار تومن؟چه خوب فکر میکردم گرون بگیرن

ی مبلغی میگیره آب طلا میزنه بهش

چقد میگیرن

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
خود طلا فروشیا ببرم درست نمیکنن؟ ۳۰ هزار تومن؟چه خوب فکر میکردم گرون بگیرن

اره طلافروشیا درستش میکنن

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
2740
خود طلا فروشیا ببرم درست نمیکنن؟ ۳۰ هزار تومن؟چه خوب فکر میکردم گرون بگیرن

اگ کارگاه نداشته باشه نه 

میفرستع بری سر ی کارگاه چون دستگاه میخاد 

اره بابا من انگشتر مامانمو بردم کلش شد ۱۵۰ تومن 

اونم سفید بود رنگش زرد شده بود تیکه تیکه

اره آبکاری میکنن به نظرم برو زردش کن یه مدت سفید بوده حالا واسه تنوع زرد بشه

وای نه هدیه اس دوس دارم همون جوری ک هست بمونه

بخاطر همون اصلا از گردنم در نمیارم خیلی ارزشمنده برام🥲

فکر میکردم ببرم ابکاری کنن خیلی زیاد بگیرن 

اگ کارگاه نداشته باشه نه  میفرستع بری سر ی کارگاه چون دستگاه میخاد  اره بابا من انگشتر م ...

باشه عزیزم مرسی🤍

2706