2733
2739
عنوان

چه دنیای کثیفیه چقدرخیانت زیادشده

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 73 پست

واقعا جامعه بدی شده خدا اخر و عاقبت مارو بخیر کنه 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینجا همه میان بدبختیاشونو به نمایش میذارن ... از لحظه های خوبشون که نمیگن !! 

میترسن چشم بخورن ...

وگرنه همه ی مردها بد نیستن ... همه ی زن ها بدنیستن .. اون یه عده ی هیز و کثیف و خیانتکار باعث شدن نسبت به همه بدبین بشی ... 

از خدا بخواه یه آدم خوب سر راهت قرار بده ... 🤍

ببین منم پسرم و حقیقتا کلی ترس دارم، ولی دیگه روزگار رو به خودم تلخ نمیکنم! سعی هم میکنم مسیر غلط نر ...

میدونی زندگی وقتی قشنگه ک وجدان وارامش داشته باشی اونوقته حس خوشبختی داری ولی بعضیاوجدان ندارن راحت میگذرن وخودشونم میفروشن خب ک چی همه ایناگذراست بابامرگ خبرنمیکنه بدون سروصداس وقتی ادما سختی دارن میگن خدا توسل میشن ب اماما ونزرمیکنن وقتی میرن پی کسافط کاری وخوش گذرانی وخیانت خدارویادشون نیست بابابقران ته هممون ی قبربیشترنیست کاش عدالت برقرارشه

2731
الهم عجل عجل عجل لولیک الفرج بحق جانسوزترین غم و مصیبت دست کربلا؛اسارت حضرت زینب کبری سلام الله

منم هروقت تاپیک فحشا میبینم امام زمان عجل الله رو صدامیزنم

واقعا اونه که میتونه دنیا رو نجات بده نه فقط ایران؛کل جهان❤

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )

به نظرم سخت گیری ها تو ازدواج و طلاق باعث خیانت میشه 

مثلا همون اول طرف می فهمه شوهرش سر و گوشش می جنبه به خاطر وجه بد طلاق جدا نمیشه و شاهد خیانت بد شوهرش میشه یا خانواده های که به زور دختر شوهر میدن یا تو سن کم دختر و پسر ازدواج میکنن 

دادگاه ها هم که طلاق رو خیلی سخت میگیرن خودش باعث خیانته

2740
عزیزم بیا با هم گریه کنیم.منم همین دردو دارم و بیشتر

😭😭😭😭خدایا من تاحالابیراه نرفتم انقدرصبورم کن ادامه بدم راه درستو خدایاعدالتت کجاست یکسان کن دنیارو 

عزیزم اینجا همه میان بدبختیاشونو به نمایش میذارن ... از لحظه های خوبشون که نمیگن !!  میترسن چش ...

همینوازخداخاستم وگرن اگ قراره ایندم تباه شه میخام هیچوقت ازدواج نکنم

میدونی زندگی وقتی قشنگه ک وجدان وارامش داشته باشی اونوقته حس خوشبختی داری ولی بعضیاوجدان ندارن راحت ...

نمیفهمن که، نمیخوان که بفهمن،، خود شیطانن،، هیچوقتم درست نمیشن، تباه کردنه به پای درست شدنشون باهاشون پیر شدن

کاش مردا بفهمن که کارشون اشتباهه،کاش خانما بفهمن بخاطر چندرغازپول تن به هرکاری ندن  شوهرمن هرر ...

وحشی شدن بعضی از پسرا فکرمیکنن خیانت کنن خوبه ولی کارماهست تاوان داره همه چی مطمعنم

من که اینگونه در هیا هویم تا نفس هست از تو می گویم جان زهرا همیشه وقت نماز مهری از تربت تو می ...

عزیزم عذر میخام. مقدسات محبوب و محترمن. 

اما دلیلش چیه وسط تاپیک ایشون پست بدون ارتباط میزارید ؟ 

خودتون میتونید تاپیک جدا بزارید. 

نمیفهمن که، نمیخوان که بفهمن،، خود شیطانن،، هیچوقتم درست نمیشن، تباه کردنه به پای درست شدنشون باهاشو ...

اره واقعاکاش درست شن وبفهمن خیانت کردن خوب نیست هیچی مث ذات خوب قشنگ نیست

شنیدن کی بود مانند دیدن گلم

امیدوارم هیچوقت نبینی و تجربه نکنی.

زیاد خودتو جای آدمای خیانت دیده نزار نترس جذبش نکن

کاری که من کردم بعد خودمو جای طرف میزاشتم و قضاوتش میکردم آخرش سر خودم اومد لعنت به خیانت که تمام سلول های بدن رو میسوزونه.

خیلی سخته سخت‌تر از درد زایمان سخت‌تر از مرگ عزیز سختتتتت

چون هم اعتماد به نفس آدم نابود میشه هم اعتماد به شخص مقابلت از بین میره دیگه چیزی برای از دست دادن نمیمونه 

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
2706