2733
2739
عنوان

چه دنیای کثیفیه چقدرخیانت زیادشده

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 73 پست
اینارو از قصد میزارن که همینجور سلآمت روانی مردم رو بهم بزنن، همه جارو فساد کنن.  این چیزا مخص ...

اره کاش ممنوع کن روان ادم بهم میریزع نمونش من اونقدر میشنوم اینجا روانم بهم ریخته اگ ادامه بدم این بدبینو بدبخت میشم خب حال ادموبدمیکنن اینجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقااعتقادی ب ادمای مذهبی هم ندارم اوناریاحن کاش ادماریاح نباشن دنیایکسان شه

آره واقعا نایاب شدن و گمنام و باقی همه مدعی دروغین دینداری.

ان شاءاله با ظهور امام دوازدهم ببینم رنگشون رو و وجودشون و ریاکاران هلاک بشن الساعه و خائنان به دین الهی و بدعت گذاران شیطانی

2731
میگم دنیاقشنگ نیست فقط نفس میکشیم همین

دقیقا.. ولی خدایی یه زندگی خوب عادی داشتن چیز سختی هم نیست که بعضیا انقد سختش میکنن، اینو بارها به شوهرم گفتم ولی اینجور آدما اصلا درکی از این جمله ندارن،  اصلا عادی زندگی کردن براشون سخته،، میخوان همش زیرآبی برن،  

آره واقعا نایاب شدن و گمنام و باقی همه مدعی دروغین دینداری. ان شاءاله با ظهور امام دوازدهم ببینم رن ...

الهی آمین واقعادعامیکنم ظلم برداشته بشه عدالتوببینیم ک این همه خیانت نبینیم مردم استرس نداشته باشن

2740
کاش همه مسیردرست برن عین هم من الان ترس دارم واسه ایندم ترس دارم ازدواج کنم بدبینم واقعادیدم باچشام& ...

ببین منم پسرم و حقیقتا کلی ترس دارم، ولی دیگه روزگار رو به خودم تلخ نمیکنم! سعی هم میکنم مسیر غلط نرم. (تا اینجا که خدارو شکر نرفتم!)

نه واقعاا داره زیاد میشه من خیلی اتفاقی وارد یه کانال تلگرامی شدممم اه اهه نگم چخبر بوددد افتضاحح هر جور کثافتی توش بود و راحت حرف میزدنو همه چی

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌

اللهم عجل لولیک الفرج 

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
دقیقا.. ولی خدایی یه زندگی خوب عادی داشتن چیز سختی هم نیست که بعضیا انقد سختش میکنن، اینو بارها به ش ...

میدونی زندگی وقتی قشنگه ک وجدان وارامش داشته باشی اونوقته حس خوشبختی داری ولی بعضیاوجدان ندارن راحت میگذرن وخودشونم میفروشن خب ک چی همه ایناگذراست بابامرگ خبرنمیکنه بدون سروصداس وقتی ادما سختی دارن میگن خدا توسل میشن ب اماما ونزرمیکنن وقتی میرن پی کسافط کاری وخوش گذرانی وخیانت خدارویادشون نیست بابابقران ته هممون ی قبربیشترنیست کاش عدالت برقرارشه

اره کاش ممنوع کن روان ادم بهم میریزع نمونش من اونقدر میشنوم اینجا روانم بهم ریخته اگ ادامه بدم این ب ...

اینچیزارو جاهای دیگه میگفتن

الانم راحت میان همه جا میگن

کلا مجازی روان آدمو بهم میزنه بخاطر این عده

مخصوصا برا ماهایی که عادت این چیزا نداریم

فقط می‌تونم بگم زیاد درگیرشون نشو فقط کمی بیا و کار خودتو انجام بده برو

درگیر شي دیگه بعد نمیشه کاریش کرد

2706