2737
2734
عنوان

تجربه من ازتنبلی تخمدان

428 بازدید | 26 پست

سلام خوبین برای درمان تنبلی تخمدان باید اصلاح سبک کنیم اصلاح سبک من اینطوری

من میل به غذا و شیرنیجاتم خیلی زیاد بود اینجوری کمش میکنم 

بشقاب ک‌چیک برمیدارم که غذا زیاد دیده بشه تو هروعده سبزی یا سالاد میخورم

به یک لیوان اب نصف قاشق سرکه اضافه میکنیم و تا اخر روز کم کم میخورمش.

هروز ۲بار با روغن سیاهدانه رحم و‌دور نافمو ماساژ میدم بصورت حرکات ساعت.

هروز صبح ناشتا اب قلم میخورم نصف استکان. 

۲۰دقیقه رقص و ۲۰دقیقه ورزش میکنم.

برای تنقلات بجای کیک و شبرینی و….اجیل و میوه میخورم میوه در روز فقط یدونه مجاره. 

تو صبحونه فقط تخم مرغ.کره بادام زمینی.ارده.شیره.عدسی.اش.میخورم پنیر برای تنبلی تخمدان ضرره 

چون پنیر و شیر و ماست نمخورم بجاش هروز ۱۰تا بادوم درختی میخورم تا کلسیم به بدنم برسه

باز سوالی داشتید بپرسید

وظیفه خودم‌دونستم به شما بگم چون واقعا بیماری سختیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلیم عالی

شبا زودتر بخوابین تا صبح زود پاشین

تنفس شکمی هم خوبه

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
من جدیدا حجم پریود دی م خیلیییی کم شده  از چهار روز شده دو روز  روز دوم تموم میشه  ...

ممکنه اگه بعضی علائم تنبلی رو داشتبه باشی ممکنه عزیزم یه ازمایش و سونو برو مشخص بشه انشاالله که نداشته باشی ولی کم شدن خونریزی یه الارمه

البته وقتی حموم میری تو پریودی خونریزی قطع میشه

2738
صبحانه تخم مرغ و کره بدون نون میخورید؟  چه نوع کره ای میخورید

کره بادام زمینی با موز واقعا خیلی سر نگه میداره نون هم میتونی نون جو بخوری سفید ضرره  چون  بعد یه ساعت باز گشنت میشه

چطوری آب قلمو ناشتا میخوری؟بدمزه نیست

نه بد مزه نیست صبح که میخای  گرمش کنی نعنا زردچوبه.نمک اضافه کن زود سرت بکش تا متوجه مشی البته مزس معمولیه و اصلا بد نیست

اون سرکه مضره خوابت رو تنظیم کن جوانه ماش هم بخور اگر اضافه وزن داری کمش کنپیاده روی یا رقص ار ...

مضر نیست گفتم که برای یک لیوان اب نصف قاشق اینم برای اونکه اشتهات به شیرینیجات کم بشه

2706