2737
2734
عنوان

دچار چالش شدم با خانوادم…

| مشاهده متن کامل بحث + 1932 بازدید | 45 پست

موفق باشی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم  ولی واقعا انقد راحت حرف رسانه های دروغ گو که فقط فکر جیب خودشون هستن رو باور نکن 🤦🏼 ...

آخه عزیزم تو دنیای الان که عصر حجر نیست و رسانه و ارتباطات هست یکی که خوانندست چرا باید انقد افکارش بسته باشه که عکس باحجاب زنش رو هم نذاره، این کار بعضی از مردا اصلا برام قایل هضم نیست... در حالیکه این همه ادم عکس بی حجابشونم میزارن و سواستفاده ای هم نمیشه مگه قراره با عکس باحجاب خانوم ایشون چه کاری بشه، بحث زیبایی هم باشه واقعا سلیقه ای هست، من عکس خانومشو دیدم البته واقعا هم زیباست ولی میگم کار چیپیه این که مخفی میکنه چهره زنشو،، 

2728
آخه عزیزم تو دنیای الان که عصر حجر نیست و رسانه و ارتباطات هست یکی که خوانندست چرا باید انقد افکارش ...

عزیزم درسته نظرت منم عکسش و دیدم ولی دلیل دیگه ای داره منتشر نشدن عکس شیوا جان که اینجا نمیتونم بگم 

دلم نمیخواد تو این تاپیک اسم خواننده رو بگم اگه تاپیک های قبلی رو ببینید اسمش هس 😭😂😂

خخخ همه میگن پشرم شبیه فرزاد فرزینه،قیافش از دید دیگران قشنگه یا نه؟راستش من خوشم نمیاد شبیهش باشه

2740
2706