2733
2734
عنوان

دچار چالش شدم با خانوادم…

1932 بازدید | 45 پست

هلوووو چطورییینن 

دوستان همونطور که مطلع هستید همسر عزیزم رسیدن ایران و قراره به عنوان اولین تفریحمون جمعه بریم کنسرت خواننده مورد علاقمون 

البته اینم بگم که برای هفتمین باره که باهم و برای دهمین باره که خودم قراره برم 😂😜 

سوالاتون : تکراری نمیشه ؟ خییییررر عزیزم خیییییر 

خب ولی مشکل کجاس 

اینه که من وقتی رفتم بلیط بگیرم علاوه بر اینکه واسه خودمون گرفتم ۲ تا دیگه ام گرفتم 😐😂 

واسه مامانم و داداشم 

دیشب زنگ زدم گفتم بهشون که اماده باشید و اینا با کلی ذوقققق 😍😍😍🔥🔥 

مامانم گفت من دیگه غلط کنم کنسرت اون شخص بیام انقدر رفتم که حالم بهم میخوره دیگه 🥲🥲🥲 

الان من علاوه بر اینکه خورده تو ذوقم و ناراحتم 

نمیدونم اون دوتا بلیط و به کی بدم

(اخه انقدر همه رو با خودمون بردیم دیگه کسی گردن نمیگیره 😐😂) 

اره عزیزم دغدغم اینه … 😊😂

خواننده کیه؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم خاننده؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2728
2738
2706