2733
2734
عنوان

بیبی چک

99 بازدید | 18 پست

چند روز بعد آخرین پریودی باید استفاده کرد؟

جانا، با ما به از این باش که با خلق جهانی...چشم و دل هر دو به رخسار تو آشفته و مست... تمام این مدت خود را دوستِ تو میپنداشتم، بی‌خبر از انکه برای تو مزاحمی بیش نیستم:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصن نزن فقط برو ازمايش بيبي چك من ٣ تاش مثبت شد ديروز ازمايش دادم منفي شد

واقعا ؟انقدر خطا داره یعنی؟

جانا، با ما به از این باش که با خلق جهانی...چشم و دل هر دو به رخسار تو آشفته و مست... تمام این مدت خود را دوستِ تو میپنداشتم، بی‌خبر از انکه برای تو مزاحمی بیش نیستم:)
2740

من 4روز مونده ب موعدم زدم 

روز موعدم زدم

هیچوقت از موعدم نزاشتم بگذره😂😂😬

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
من سه روز مونده بود ب موعدم زدم مثبت شد

🫠باردارید الان؟

واسه من سه روز قبل پ، مثبت شد البته خودم میدونستم باردارم چون کلی علامت داشتم

میگید علائمتونو عزیزم؟

میگید علائمتونو عزیزم؟

هر علامتی که فکرشو کنی داشتم پر شدن و سنگین شدن سینه و رگ زدن... پادرد، نفس نفس زدن، خم میشدم زیر نافم یه کم درد می‌گرفت.. اشتهای زیاد.. و آخرش هم جوش زد صورتم روز موعدم هم یه لک نقطه ای دیدم 

خدایا هر چه تو خواهی راضی ام به رضایت 
2706