2737
2734
عنوان

میتونید به یک عروس کمک کنید

226 بازدید | 26 پست

من توسط دوستم به برادرشوهرش معرفی شدم و آشنا شدیم و باهم ازدواج کردیم و بسیار خوشبخت هستم ولی خواهرشوهرها پیش جاریم از من بد میگن و جاریم هم به من میگه 

حالا من مشکلم خواهرشوهرمه که اصرار داره برم خونش و بشینم باهاش چایی بخورم و حرف بزنیم و من دوست ندارم اینکارو 

آره دوس داره بری خونش تا بیشتر حرف بزاره دهنت

نریااااااا

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
دقیقاااا من صبحها سرکارم و ولی عصر ها معمولا بیکارم نمیدونم چه بهونه ای بیارم 

ن نرو

فقط با شوهرت برو کنار شوهرتم بشین حرف از دهنت نکشن

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
بخدا فقط تو نیستی همه ی ما دوست نداریم رفت و آمد کنیم ولی مجبوریم دیگ چ کنیم باید ظاهری تحمل کنیم

اخه من تازه عروسم میگم همین اول کار درست برخورد کنم نمیدونم چی بگم گفتم از شما کمک بگیرم با رفتن با همسرم مشکل ندارم تنهایی نمیخوام برم

دقیقا  هر دفعه یه بهونه میاری

اره والا

باید بگه من صبح ک سرکارم

بعد از ظهرم مشغول کارای خونه اصلا وقت نمیکنم

وای چقدر خوب دوستت جاریته😍حداقل یکیو داری که هواتو داشته باشه تو قوم شوهر♥️

دوتا جاریم هوامو دارن . یکی قوم و خویشه دومی دوستمه خدایی هر دوشون خوبن ولی با خواهرشوهر ها نمیدونم چه کنم

2706