2737
2734

زنش حاملس اولش خانوادش  راضی نبودن الان اینقدر از زنه تعریف میکنن اون وقت من ۲۰ سالمه اصلا خواستگار ندارم اصلا ندارم هیچ مشکلی هم ندارم هرجا میرم میگن خوشگلی قدم و هیکلمم مناسبه دانشجوم یه رشته خوب با خانواده عالی 

شانسه

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به هیچکس ربطی نداره فاصله سنی زن و شوهرا

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
دنیا داره تغییر می‌کنه کلا

چه تغییر زشتی! 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
2740
شانسه

داشتم دنبالت میگشتم امضات راسته عزیزم اگع راسته چقدر غم انگیزه خدا بهتوصبر بده ازدواج کردی یا ن

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
پسر همسایمون ۲۸ سالشه زن ۵۶ ساله گرفته 

باور کنم؟؟؟

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
پسر همسایمون ۲۸ سالشه زن ۵۶ ساله گرفته 

اونوقت من بخاطر ۵سال عشقمو پس زدم 🥲🥲فک میکردم کنار من میسوزه خدایا حماقت کردم فک میکردم میشم حرف فامیلاشون

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
2706