2733
2739
عنوان

عکس نارهارم+ چیز خاصی نیستا ولی باردار نیاد لطفا😁

| مشاهده متن کامل بحث + 3865 بازدید | 101 پست
دستورش بده 

پیاز تو روغن تفت میدی طلایی ک شد زردچوبه و فلفل میزنی گوجه هایی ک نگینی ریز کردی میریزی صبر میکنی ابش کشیده شه بعد دوقاشق رب میزنی میذاری تفت بخوره بوی خامیش بره من قبلا توش سیب زمینی هم میزدم ولی الان بخاطر دیابتم حذفش کردم دلبخواهیه . وقتی ربت تفت خورد نمکتو اندازه کن و برنج رو ک شستی میریزی و اب میریزی سرش تا ۱ نیم بند انگشت روش اب بگیره . زیرشو کم میکنی اب غذا کم کم خشک شه بعدم دم میکنی نیم ساعته یا ۴۰ دقه ای حاضره . زیرش باید کم باشه

پیاز تو روغن تفت میدی طلایی ک شد زردچوبه و فلفل میزنی گوجه هایی ک نگینی ریز کردی میریزی صبر میکنی اب ...

مرسی خودم همینجوری درست میکنم ولی انگار برای شما خوشمزه تر بنظر می‌رسید خوش رنگ تر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها یک کاربر بود کاپوچینو و بهار اونا هن ظرفاشون قشنگه هم غذاشون ولی بلد نیستم تک کنم

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...

دیروز سه وعده غذا پختم امروز املت میخوریم😁

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2728
2740
حذفش کردی ؟🥴

منم باردار بودم اومدم ببینم😑😂

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2706