2733
2739
عنوان

چطور به داداشم کمک کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4010 بازدید | 330 پست
به داداشت بگو همینجوری پیش بری زندگیت تغییر نمیکنه،بگو کار نمیتونی بکنی بجاش میتونی خودت با دختری که ...

تو پست های قبل توضیح دادم اصلا شرایطش طوری نیس وارد رابطه عاطفی بع اون صورت بشه تهش بتونه با یکی باشه صرفا خوش گذرونی ک اون جوری هم خودش راحت نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم اوضاع تو ام بهتر شه  الان زوده وقت داری مسیرت رو عوض کنی ولی اگه عوض نکردی باهاش کنار ...

تو خودتم دختری میفهمی چی میگم

شاید مثل من باشی. نمیدونم

از ایندم میترسم-ازاینکه نمیدونم این درسی که دارم میخونم به کارمیاد یانه-کارم چی میشه-پیدامیکنم یانه- ازدواج میکنم یانه-تنها میمونم یانه-اگه پدرومادرم مردن(خدایی ناکرده) من چجور زندگی کنم - به کی تکیه کنم وپشتم گرم باشه- کی توسختیا هوامو داشته باشه و خیلی سوالای دیگه

نگران آینده 

ممنونم عزیزم.ان شاءالله. هرچی خدا بخواد 

ان شاءالله تو هم به خواسته هات برسی. وهمچنین کنکور فرداتم خوب بدی. برا همتون دعامیکنم  

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
2728
عنوان به اون بزرگی نوشتم داداشم شما میگی دوست دخترش😂 کاش دوست دختر داشت والا مشکلات مون نصف میشد

اخه ي جوري مث دخترا ك ب دوست پسرشون گير ميدن برو سركار زودتر تا ازدواج كنيم گير دادي برو سر كار مستقل شو انگار اصلا از شرايطش اگاه نيستي و باهاش زندگي نميكني بدوني پزشكي چقد وقت گير هست

اخه ي جوري مث دخترا ك ب دوست پسرشون گير ميدن برو سركار زودتر تا ازدواج كنيم گير دادي برو سر كار مستق ...

آخه چند بار اینجا نظر پرسیدم گفتن بره تفریح کنه و ازین حرفا 

ک تفریح پول میخواد ک داداش من زورش میاد از بابام پول بخواد واسه همین گفتم پس بگم بره سرکار ک حداقل هم سرش گرم شه کم فکر و خیال کنه هم بالاخره یه پولی داشته باشه انقد غر نزنه که من دستم جلو بابا درازه با این سن به چی امید داشته باشم 

ن بابا چ دوست پسر و ازدواجی من خودم اصلا ۱۸ سالمه وقت این کارام نیس

اخه ي جوري مث دخترا ك ب دوست پسرشون گير ميدن برو سركار زودتر تا ازدواج كنيم گير دادي برو سر كار مستق ...

باهاش زندگی میکنم و خبر دارم چقد درساش سنگینه اما فک کردم شاید ایده خوبی باشع 

تو خودتم دختری میفهمی چی میگم شاید مثل من باشی. نمیدونم از ایندم میترسم-ازاینکه نمیدونم این درسی ک ...

اره میدونم چی میگی اما با فکر و خیال کردن ما قرار نیس چیزی عوض شع که بعدم در مورد امضات و نگرانیت واسه ازدواج تازه اول راهی سنت کمه بالاخره یکی پیدا میشه که حالتون کنار هم باشه که انقد ذهنت رو درگیر نکن

2740
اره میدونم چی میگی اما با فکر و خیال کردن ما قرار نیس چیزی عوض شع که بعدم در مورد امضات و نگرانیت وا ...

باید اسم کاربریمم نگران اینده مینوشتم  

ان شاءالله

توکل برخدا

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

والا قشنگ درکت میکنم خیلی شبیه مامان منه

حالا مامان من نمیگ تو رابطه نرید ولی وقتی میرن

بهشون میگ ن باید بیای بیرون این چیه فلانه و ی دعوایی راه میندازهههه 

اونام هیجی میگن و منم خیلیییی اعصابم خورد مبشه

با مامانمم هرچی حرف و دعوا کردم بی فایده بود

ولی تو حرف بزن شاید ی فایده ای داشت

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
والا قشنگ درکت میکنم خیلی شبیه مامان منه حالا مامان من نمیگ تو رابطه نرید ولی وقتی میرن بهشون میگ ...

منم مامانم مستقیم نمیگه بهش نرو تو رابطه 

میگع برو اما قول ازدواج نده و آبروی هم میبرم😐

آخه این چ معنی ای داره جز اینکه نباید تو رابطه بری 

2706