2733
2739
عنوان

چطور به داداشم کمک کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4010 بازدید | 330 پست
من از حرفاش میفهمم که دلش دوست دختر میخواد‌ و واقعا هم دختر دورش زیاده به راحتی میتونه وارد رابطه شه ...

دوست دختر چیه اصلا

احساس اون دخترم لطمه میبینه.این درست نیست اصلا

ازدواج ولی دوست دختر نه.وخب دراصل این جوردوستیا گناهن

آفرین به این درکشون

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دلش میخواد اما شرایطش نیس  و ببین کلا بلا تکلیفه  دیدی آدمی و افسردس دلش نمیخواد هیچ ...

با پدرتون هم یه صحبتی کنین ببینید چی میگن

من با پسرعمم همسن هستم پارسال بود فکر کنم رفت به کانادا. رشتشم کامپیوتره. رفت اونجا درس بخونه 

فکرکنن ببینن اگه مهاجرت کنن اونجام باید پزشکی کنن واون درسو بخونن

ببینن شرایطشو دارن یانه.

دوست دختر چیه اصلا احساس اون دخترم لطمه میبینه.این درست نیست اصلا ازدواج ولی دوست دختر نه.وخب دراص ...

عزیزم آخه الان وضع جوری شده آدما دوس ندارن همو گردن بگیرن مطمئنم داداشم حتی اگه قبل تو رابطه رفتن بگه هدفش ازدواج و این چیزا نیس بازم پیدا میشن کسایی ک قبول کنن و احساسات شون هم آسیب نبینه اما مشکل اینجاس میترسه خودش دلبسته شع و مامانم بخواد دردسر درست کنه واسه اون دختر 

اینم بگم که کلا مذهبی نیستیم ک مامانم به خاطر گناه مانع شع فقط دوس داره دختری رو آشنا کنه باهاش ک همچنان تسلط و جایگاه خودش حفظ شه 

2728
با پدرتون هم یه صحبتی کنین ببینید چی میگن من با پسرعمم همسن هستم پارسال بود فکر کنم رفت به کانادا. ...

بابام هم به حرف مامانم گوش میده ک مامانم میخواد تو ۲۲ سالگی زنش بده 

واقعا من بودم دیوونه میشدم 

اصلا همچین حساسیتی رو من ندارن نمیدونم چیکار با این دارن آخه

بابام هم به حرف مامانم گوش میده ک مامانم میخواد تو ۲۲ سالگی زنش بده  واقعا من بودم دیوونه میشد ...

چون بچه اول نیستی.بچه های اول رو هرکاری میخوان سرشون میارن. سخت گیری و...

جامون نیستی من خودم بچه اولم میفهمم

22سالگی کمه برا ازدواج

یه چندسالم صبرکنه ببینه شرایطش چطورمیشه. درس نشد مهاجرت کنه. خودشم باید یه تکونی بده به خودش.خواستشو بگه به بقیه محکم 

بله شرایطشون سخته

عزیزم آخه الان وضع جوری شده آدما دوس ندارن همو گردن بگیرن مطمئنم داداشم حتی اگه قبل تو رابطه رفتن بگ ...

اگه ازدواج کنن مادر نباید دخالت کنن(البته ببخشید) زندگی خودشونه خودشون باید بسازن وبقیه هم فقط ببینن همین

همه دخترا احساساتشون لطیفه زود اسیب میبینن .من خودم کشیدم میدونم 

والا چی بگم  

2740
اگه ازدواج کنن مادر نباید دخالت کنن(البته ببخشید) زندگی خودشونه خودشون باید بسازن وبقیه هم فقط ببینن ...

اتفاقا مامانم اصلا قصد کوتاه اومدن نداره و دقیقا میره دست میزاره رو دختر های همکار هاش ک میدونه بی سر زبونن

اتفاقا مامانم اصلا قصد کوتاه اومدن نداره و دقیقا میره دست میزاره رو دختر های همکار هاش ک میدونه بی س ...

🤦‍♀️💔

نمیشه به زور کاری کرد. زن گرفتنی که به واسطه ی اصرار مادر باشه آخرش فکر نکنم خوش باشه

باز خودتون میدونین

2706