2737
2734
عنوان

چطور به داداشم کمک کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4010 بازدید | 330 پست
پدر و مادرم نمیزارن. میگن این درآمدش خوبه .فرهنگیان میخوای چکار؟ باید بری شهردیگه وخوابگاه.که با روح ...

از کجا میخوان بفهمن میخونی واسه کنکور ؟ 

بخون تو تازه اول راهی چند وقت دیگه مثل داداشم میشی دیگه تو ۲۳ سالگی نمیتونی برگردی عقب به راحتی الان 

بعدم مثلا میتونی دبیر کار و فناوری ای چیزی شه یا دبیر کامپیوتر اینا تو هنرستان اگه خانوادت خیلی اصرار به درآمد این دارن ک در کنار معلمی برنامه نویسی هم کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدی  اصلا به این سادگی ها نیست که فکر میکنی  بابام ک اصلا سنی ازش گذشته من میگم خودش تن ...

استخر چه تجهیزاتی میخواد تروخدا  

یه کیف لباس وشامپو وصابون و.. اینا چیزی نیستن

ایشون حوصله ندارن یکمم تنبلن

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
2728
استخر چه تجهیزاتی میخواد تروخدا     یه کیف لباس وشامپو وصابون و.. اینا چیزی نیستن ایشون ...

من میفهمم مشکلش چیه 

باورت میشه ماهی دو تومن کمتر خرج داداشمه ؟؟ 

چون از بابام پول میگیره عذاب وجدان داره سعی میکنه از هم چی بزنه کمتر خرج کنه 

از کجا میخوان بفهمن میخونی واسه کنکور ؟  بخون تو تازه اول راهی چند وقت دیگه مثل داداشم میشی دی ...

والدین من کامپیوتر رو فقط تو برنامه نوشتن میدونن فقط فقط

انگار کار قحطه 

من راضیم بخدا کار کنم. درامد داشته باشم منت خانوادمم نکشم.دوس دارم کار کنم

من ابم بخورم میفهمن

از کجا میخوان بفهمن میخونی واسه کنکور ؟  بخون تو تازه اول راهی چند وقت دیگه مثل داداشم میشی دی ...

نه اصرار ندارن من اصرار میکنم.مادرمم میگه تو اول درستو بخون کار فعلا پیشکش

2738
من میفهمم مشکلش چیه  باورت میشه ماهی دو تومن کمتر خرج داداشمه ؟؟  چون از بابام پول میگیر ...

مشکلش چیه؟

خرج دانشگاش پس چی؟از2 تومن بیشتر میشه فک کنم

رعایت حال پدرتونومیکنه به خرج نیفته ناراحت نشه پولش کم نیاد

میدونم چی میگن میفهمم منم همینجوریم. اولا که میخواستم ببرنمون اردو نمیتونستم بگم به پدرم که 10هزاربده پیشم باشه میخوایم بریم اردو.به مامانم میگفتم اون بهش میگفت. اونم میداد هرچقدکه خودش دوس داشت

الانم مجبوری میگیرم برای پول تاکسی

کاش حداقل شهر دیگه بودی  واقعا سخته من اصلا تحمل ندارم برخلاف داداشم

چاره چیه خواهرم

مجبوریم بخونیم حتی برای دل خانوادمون

من یه دوستی دارم که 1برادر داره .اون رشتش الکتروتکنیک بود یه همچین چیزی به اصرار باباش خوند.ولی علاقه نداشت.رفت مغازه آرایشی زد.الان مغازه ارایشی داره 27سالشه فکر کنم 2سال پیشم زن گرفت

مشکلش چیه؟ خرج دانشگاش پس چی؟از2 تومن بیشتر میشه فک کنم رعایت حال پدرتونومیکنه به خرج نیفته ناراحت ...

دانشگاهش اونقد خرجی نداره مگه یه جزوه ای بخواد پرینت یگیره یا کرایه رفت و آمد لباس اینا هم خیلی کم می‌گیره 

من خودم یکم ولخرجم برای اینکه مدیریت پولا رو یاد بگیرم مجبورم میکنه کامل هر چی گرفتم رو بنویسن خودش هم مینویسه نشون من میده ک مثلا تشویق شم واسع همین کامل در جریان خرجاش هستم 

مشکلش چیه؟ خرج دانشگاش پس چی؟از2 تومن بیشتر میشه فک کنم رعایت حال پدرتونومیکنه به خرج نیفته ناراحت ...

ببین زورش میاد بیاد بگه بهم پول بدید واسع همین تا جای ممکن کم خرج میکنه

خداروشکر میکنم سد بزرگ کنکور رو رد کردم

کمک خدابود فقط. از سر گذروندم. ان شاءالله شما وبقیه کنکوری هاهم موفق بشن

اصلا دلم نمیخواد به کنکور فکرکنم.عذاب کشیدم.اونقدر که گفتن بخون جایی نرو فلان بهمان. وایییی  

2706