2737
2739
عنوان

چطور به داداشم کمک کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4010 بازدید | 330 پست
اره خودشم بیخیال دوست دختر شده به خاطر حرفای مامانم اما اگه به میل خودش باشه دوس داره دوس دختر داشته ...

اتفاقا اون الآن روحیه ش حساس شده، با یه آدم اشتباه هم آشنا بشه و یهو ولش کنه کلا نابود میشه!

بهترین کمکی که میتونی بش بکنی اینه که بش انگیزه موفقیت تو تحصیل و آینده ش بدی

تنها کسی که میتونه نجاتش بده خودشه پسر که نباید اینقدر اروم و منفعل باشه باید جدی و محکم برخورد کن ...

مامانم خودش رو موضف میدونه که بزوررر به روش خودش خوشبختش کنه 

دعوا هم زیاد کرده من یادمه حتی واسه ساده ترین چیزا کلی دعوا کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببرینش پیش روانشناس شاید بتونن کمکش کنن هرچند من به روانشناس واینا اعتقادی ندارم من هم مثل برادر شم ...

چی حال شما رو خوب میکنه ؟ 

اینم همینو میگه میگه روانشناس یعنی خودتو گول بزنی من وقتی آیندمو میبینم حالم بد میشه روانشناس نمیتونه سرنوشتم رو تغییر بده

مامانم خودش رو موضف میدونه که بزوررر به روش خودش خوشبختش کنه  دعوا هم زیاد کرده من یادمه حتی و ...

باید مستقل شه بره

خوابگاه ک میتونه بره

کار پاره وقت بگیره

ادمایی مثل مادرت روحیه بچه رو داغون میونن به خاک سیاه مینشونش اخرشم پشیمون نیستن میگن میخواستی قبول نکنی مگه محبورت کردیم

2728
مامانم خودش رو موضف میدونه که بزوررر به روش خودش خوشبختش کنه  دعوا هم زیاد کرده من یادمه حتی و ...

شما هم کمکش کنین تا حالش بهتر بشه

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
باید مستقل شه بره خوابگاه ک میتونه بره کار پاره وقت بگیره ادمایی مثل مادرت روحیه بچه رو داغون ...

دقیقا ما هر روز سر رشته اش تو خونه دعوا داریم اما مامانم بازم کوتاه نمیاد که اشتباه کرده اینو فرستاده این رشته

باید مستقل شه بره خوابگاه ک میتونه بره کار پاره وقت بگیره ادمایی مثل مادرت روحیه بچه رو داغون ...

وقت کار پاره وقت نداره صبح ها تا ساعت ۲ و بعضی روزا تا چار دانشگاهه بعدم باید درس بخونه ک درس هم حتی درسن حسابی نمیخونه تمرکز نداره

شما هم کمکش کنین تا حالش بهتر بشه

فعلا ک با با این حرفاش ک میگه آینده نداریم فلان منم دیوونه کرده خیر سرم کنکور دارم باید حرص اینم بخورم 

چیکارش کنم آخه خودشم میگه آدم افسرده رو باید بزور روانشناس ببری میگم خب بیا بزور ببرمت میگه تو زورت نمیرسه به من 

2740
چی حال شما رو خوب میکنه ؟  اینم همینو میگه میگه روانشناس یعنی خودتو گول بزنی من وقتی آیندمو می ...

خب تا حدی درست میگن 

من با حالم میسازم تا اینکه برم پیش روانشناسا 

فعلا هیچی حالمو خوب نمیکنه.منم دانشجوام وتحت فشار . استرس آیندم-ازدواجم-کار پیدا میکنم نمیکنم-اگه ازدواج نکنم تنها میمونم وقتی که پدر ومادرم بمیرن(خدایی ناکرده)- درسم چی میشه-خوب میخونم یا بد

این فکرا همیشه ذهنمو درگیر میکنه

برادر شما چی حالشو خوب میکنه؟گردش بادوستا-مسافرت و...؟!

فعلا ک با با این حرفاش ک میگه آینده نداریم فلان منم دیوونه کرده خیر سرم کنکور دارم باید حرص اینم بخو ...

شما کمکش کن به عنوان خواهر کوچک

بنظر من در کنار درسشون کار پیدا کنن و برن.اینجوری هم حالشون عوض میشه و هم خداروچه دیدی شاید چند سال بعد از یکی خوششون اومد و ازدواج کردن!

خب تا حدی درست میگن  من با حالم میسازم تا اینکه برم پیش روانشناسا  فعلا هیچی حالمو خوب ن ...

داداش منم دقیقا همین مشکل های شمارو داره 

اهل گردنش و تفریح اینا نیس مسافرت هم سالی یکی دو بار

شما کمکش کن به عنوان خواهر کوچک بنظر من در کنار درسشون کار پیدا کنن و برن.اینجوری هم حالشون عوض میش ...

میگم بهش ببینم چی میگه اما بهونه هاشو حفظم میگه وقت نمیکنم 

حتی باشگاه هم نمیرع به بهونه اینکه میگه وقت ندارم

عزیزم خانوادم اصلا متوجه نیستن فقط به فکر پز خودشونن 

ببر دکتر اینارو 

نمیدونم شما اگه بزرگتری  بهشون بگو آخرش این داداش یاو میزنه زیر همه چی ول میکنه درسو ی دختری هم راحت مخشو میزنه میگه میخام بگیرمش

شاید داداشت الان این حرفا رو بگه معلوم نیست ۲ ماه دیگم همین باشه. شاید باید بترسونه پدر مادرت. یا خودت یا یکی مثل عمو خاله . حتی مشاور 

2706