2733
2739

الان بشدت عصبیم خیلی زود بهم میریزم 

زود کلافه میشم خودزنی میکنم همش نگران اتفاقای افتاده و نیفتادم با بدبختی اروم میشم ولی با یه اتفاق کوچیک بهم میریزم خسته شدم از دست خودم نمیخام این ادم همیشه مضطرب عصبیو😞😞😞😞😞

نمیدونم چیکار کنم 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو چون تو موارد خودزنی و خودکشی دیگه باید دارو مصرف بشه  در کنارش روان‌درمانی اگه میتونی

میترسم از داروهایی ک برای اعصابه 

تو فکرمه برم پیش روانشناس 

میتونی اول بری پیش روانشناس اگه لازم باشه ارجاع میده پیش روانپزشک ولی از چی دارو میترسی؟

اره این خوبه 

میدونی کسی ک میرم پیشش چ رشته ای چ تخصصی چیزی داشته باشه؟

من لرزش دست دارم یدفه رفتم پیش دکتر اعصاب برام یه قرص نوشت ک از عوارضش افسردگی بود و من واقعا دیوونه شده بودم تااینک فهمیدم و قطعش کردم و دیگ پیگیری نکردم

اره این خوبه  میدونی کسی ک میرم پیشش چ رشته ای چ تخصصی چیزی داشته باشه؟ من لرزش دست دارم یدفه ...

بالینی 

معمولا نوشته تو تخصصشون فردی ( افسردگی و اضطراب)

ولی باس ببینی که چه روشی رو تو جواب میده

ممکنه با طرحواره درمانی حل بشه ممکنه با نظریه های فروید

در کل باید ببینی روانشناست چه رویکردی داره و آیا اون روش رو شما اثر میذاره

2740
بالینی  معمولا نوشته تو تخصصشون فردی ( افسردگی و اضطراب) ولی باس ببینی که چه روشی رو تو جواب ...

اها مرسی بابت راهنماییت 

بنظرت حضوری برم یا انلاین باتوجه ب اینک من تو یه شهر کوچیکم و الان روانشناسای مطرحیو تو اینستا میبینم

اها مرسی بابت راهنماییت  بنظرت حضوری برم یا انلاین باتوجه ب اینک من تو یه شهر کوچیکم و الان رو ...

روانشناس مد نظرت رو پیدا کن از اینستا نه

برو تو سایت ها بگرد نظرات رو درموردشون بخون

بعد که پیدا کردی

تماس بگیر با مطبشون بپرس تلفنی هم مشاوره میدن یا نه

بعد نوبت تلفنی بگیر برای یه ساعتی که میدونی تنهایی تو خونه