2733
2739

خیلی اعتماد بنفسم  پایینه . از لحاظ چهره و قد و هیکل مشکلی ندارم . تحصیلاتمم خوبه.  اما هر جا میخوام برم برای مصاحبه تمام بدنم خیس عرق میشه ، رسما به لکنت میوفتم.  میخوام یک جا زنگ بزنم همش استرس میگیرتم.  بنظرتون چیکار کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیشتر در معرض قرار بگیر 

باید پرتکرار با ترس هات روبرو بشی بفهمی هیچی نیست

هر وقت میخوای سخنرانی کنی یا خودتو توضیح بدی تصور کن که از طرف مقابل خیلی بیشتر سر در میاری کم کم میبینی مسلط تر حرف میزنی 

منم همینطورم

خیلی عذاب کشیدم سر اضطراب اجتماعی

طوری اعتماد به نفسم پایینه که قیافمو انداممو خیلی بد تصور میکنم

بعد یهو میبینم نه واقعت معمولی ام خوبم اعصابم بهم میریزه چرا انقد خودمو تخریب کردم

2740
دقیقا از چی میترسی؟ مگه قراره چی بشه تو مصاحبه. خواهر برادر دوست اینا داری؟

آره .‌از اینکه طرف خرابم  کنه . مثلا یک جا رفته بودیم ، روم نمیشد حرف بزنم ، بعد برای طرف مشکلی پیش اومد ، من تلفنی حلش کردم ، طرف انقدر تشویقم کرد ، اما واقعا استرس داشتم .

آره .‌از اینکه طرف خرابم  کنه . مثلا یک جا رفته بودیم ، روم نمیشد حرف بزنم ، بعد برای طرف مشکلی ...

نه خراب نمیکنه،مسخره نمیکنه. بهت قول میدم اخبار ۲۰:۳۰

و رسانه های اونور آب هم در موردت گزارش تهیه نمیکنن.

فقط لبخند داشته باش.هر سوالی پرسیدن تو دلت دو تا بشمار و جواب بده.خودت دست کم نگیر.

چند وقت پیش یه خبر دیدم ک متخصص قلبی ک مطبش حسابی هم شلوغ بود رو گرفتن چون فقط ۵ کلاس سواد داشته

نه خراب نمیکنه،مسخره نمیکنه. بهت قول میدم اخبار ۲۰:۳۰ و رسانه های اونور آب هم در موردت گزارش تهیه ن ...

واقعا؟؟؟؟

اونوقت من جواب خیلی چیزا رو میدونم امت راحت میگم نمیدونم ، چون طرف تحقیرم نکنه 

واقعا؟؟؟؟ اونوقت من جواب خیلی چیزا رو میدونم امت راحت میگم نمیدونم ، چون طرف تحقیرم نکنه 

آره بخدا. چرا باید تحقیرت کنه.شما یه انسان هستی و قابل احترام،میخای زشت باشی یا زیبا،باسواد یا بی سواد،پولدار یا فقیر

2706