2733
2734
عنوان

آمپول پورولوتون کمک🥺

35 بازدید | 4 پست

سلام دوستان .من هفته ۱۹ بارداری ام دیروز کمردرد و درد پهلو داشتم رفتم دکتر گفت شکمت سفته برام پورلوتون تجویز کرده ۴ تا.اومدم خوندم دیدم بابت زایمان زودرس تجویز میشه.یعنی من توی خطر زایمان زودرسم؟ من خیلی استرس گرفتم🥺 من به سختی باردار شدم. شنیدم قطعش کنم باعث زایمان میشه من قطعش کنم ۲۳ هفته میشم چیکار کنم😥

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  

ن عزیزم قطعش نمیکنه برات ماه بعدم بری باز برات مینوسه 

اصلا نترس اتفاقا خیلیم خوبه از سقط و زلیمان زودرس جلوگیری میکنه و جای بچه رو صفت میکنه منم هفته ای یدونه میزنم شبی یه دونه هم شیاف میذارم ....من الان هفته ۲۲ هستم دوقلوهم باردارم گف باید تا اخر زارداری هفته ای یه دونه بزنم ...

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
ن عزیزم قطعش نمیکنه برات ماه بعدم بری باز برات مینوسه  اصلا نترس اتفاقا خیلیم خوبه از سقط و زل ...

عزیزم انشالله که به سلامتی بگذره واست. من دیشب زدم منم هفته ای یکی هر روزم شیاف.

امروز میشینم رحمم یه جوری میشه نمیدونم چه کنم🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم انشالله که به سلامتی بگذره واست. من دیشب زدم منم هفته ای یکی هر روزم شیاف. امروز میشینم رحمم ...

انشاءالله نی نی شماهم سالموسلامت دنیا بیاد ...نگران نباشه خیلی خوبه....خیلیم دیدی سختته واذیت میشی با دکترت مطرح کن کمکت میکنه ....

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
2731
انشاءالله نی نی شماهم سالموسلامت دنیا بیاد ...نگران نباشه خیلی خوبه....خیلیم دیدی سختته واذیت میشی ب ...

ممنونم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت