2737
2734
عنوان

نامزدم میخواد برام ام وی ام بخره🥹

| مشاهده متن کامل بحث + 1991 بازدید | 91 پست
نه نداشتم کلا پدرم فوت کرده منم تازه گواهینامه گرفتم بعدم من ارزو زیاد دارم ولی دروغ نمیگم بعدم چه م ...

خب الان بحث فرق کرد 

مبارکت باشه عزیزم😍🩷

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
پدرم از 5 سالگیم فوت کرده منم تازه گواهینامه گرفتم

خدا رحمتشون کنه .

منم پدرم و مادرم هردو فوت شدند

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوا تو خوبه نامزد بودی من وقتی اومدن خواستگاری واسم لاماری خرید🤪

هه واسه من قبل از تولدم لاماری خرید هه

تا اطلاع ثانوی چیزی ندارم برای گفتن (لا_امضا)🚶🏽‍♀️👀               خوابم میاد ://
ادرس دعا نویستو بده  دخترای مجرد سایت دعات کنن  (البته حسم میگ دروغه ) 😂🚶🏽‍♀️💔 ب هر ...

اخه ابن چیه بیای بگی🤦‍♀️😂

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2740

مبارکت باشه عزیزم به خوشی استفاده کنی💗💗

والا نمیدونم چرا بعضیا این چیزارو میگن و باور نمیکنن

والا ما یه تاپیک زدیم راجع به شغل پدرو مادر همه بهمون پریدن

به یکی گفتم مامان و بابام واسم ماشین مک لارن و لامبورگینی وننو رودستر خریدن بعد گفت که آها باشه تو راست میگی

نمیدونم براچی این حرفارو میزنن

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور!  

عزیزم شما که خودت به نامزدت گفتی ماشین میخوام بخر واسم( تاپیک های قبلت)

حالا نوعشم انتخاب کن

مشکلی نیست

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
عزیزم شما که خودت به نامزدت گفتی ماشین میخوام بخر واسم( تاپیک های قبلت) حالا نوعشم انتخاب کن مشکلی ...

روم نشد بهش بگم لاماری گرون شده خیلی گذاشتم خودش انتخاب کنه

2706