2737
2739
عنوان

بازار کار رشته ریاصی

57 بازدید | 12 پست

سلام دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه من دهم تجربیم میخوام برم رشته ریاضی و تغییر رشته بدم. از زیست حسابی متنفرم و نمیکشم بنظرتون بازار کار رشته ریاضی چطوریه؟ از  خیلیا پرسیدم خیلی پشیمونن که زدن رشته ریاضی حتی کسی که مکانیک فردوسی مشهد میخونه دل خوشی نداره!  یا دختر خاله خودم که قبلا علم و صنعت تهران میخوند باباش جانباز بود به وسیله باباش رفته دانشکده کار میکنه بخش اداری. بنظرتون رشته ریاضی دانشگاه های تراز اول کشور بیارم بازم مثل بقیه بیکار میمونم یا نه ؟ دانشگاه تا چه میزان تو رشته ریاضی تاثیر داره؟ خیلی دو به شک شدم به زیست که اصلا علاقه ندارم ریاضی هم بازار کارش میگن حتی دانشگاه خوبم باشی خیلی ضعیفه و تهش بیکار میمونی. و اینکه شرایط خیلی مساعدی برای مهاجرت ندارم. مهاجرت شاید گزینه آخر آخر بزارم 

نظرتون دوستان؟ 

ریاضی انواع مهندسی هاست 

حسابداری و رشته های شناور

معلمی

کسی که میره ریاضی بیشتر دنبال اون مهندسی هست

ببین میخوای چیکاره شی با توجه به اون انتخاب رشته کن نه درسای دبیرستان  

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهندسی بری خوبهه مکانیک برق عمران کامپیوتر 

مثلا مکانیک یا مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم صنعت اصفهان بیارم بازار کارش خوبه شغل هست یا بازم بیکار میمونم؟ من از کسی که مکانیک فردوسی مشهد میخونه پرسیدم میگه زیاد بازار کار جالبی نداره و ضعیفه بنظرتون مکانیک یا مهندسی کامپیوتر دانشگاه سطح یک کشور یا دانشگاه تهران بیارم بازار کار هست؟

2731
ریاضی انواع مهندسی هاست  حسابداری و رشته های شناور معلمی کسی که میره ریاضی بیشتر دنبال اون م ...

مشکلم بازار کار ضعیف رشته ریاضیه حتی دانشگاه خوب هم رشته ای مثل مکانیک بری بازم بازار کارش ضعیفه. مکانیک مشهد فردوسی که عالیه ولی بازم میگن بازار کار اصلا خوبی نداره 

ببین دوست عزیز 

رشته تجربی، رشته محوره بیشتر 

یعنی شما پزشکی بخونی مهم اینه که رشته ات پزشکی هست و توجه چندانی به دانشگاه نمیشه 

ولی رشته ریاضی بیشتر دانشگاه محوره، خیلی مهمه که تو چه دانشگاهی بخونی و همچنین یک رشته مهاجرت پذیره یعنی بیشتر کسانی که میخونن برای دانشگاه های تاپ و به قصد مهاجرت میخونن 

این وسط شمایی که باید تصمیم بگیری چی از آینده و درس میخوای. 

خدایا شکرت❤
2738
مشکلم بازار کار ضعیف رشته ریاضیه حتی دانشگاه خوب هم رشته ای مثل مکانیک بری بازم بازار کارش ضعیفه. مک ...

بله دقیقا

رشته ریاضی بازار کارش کمه من مهندس شیمی میشناسم که اسنپ هست تازه ثبت اختراع هم داره

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
ببین دوست عزیز  رشته تجربی، رشته محوره بیشتر  یعنی شما پزشکی بخونی مهم اینه که رشته ات پ ...

ریاضی که بله کاملا دانشگاه محوره. پزشکی منطقه ۳ بیار مهم رشته س ولی ریاضی نه مهم دانشگاه. اما من نگرانیم اینجاست دانشگاه خوب قبول شی با نداشتن پارتی هم میتونی بازار کار خوبی داشته باشی یا نه

بله دقیقا رشته ریاضی بازار کارش کمه من مهندس شیمی میشناسم که اسنپ هست تازه ثبت اختراع هم داره

از ایناست که میترسم ریاضی برم برای بازار کار ضعیفی که داره و اکثرا بدون پارتی بی کارن حتی تو بهترین دانشگاه ها و خود دانشگاه تهران

ریاضی که بله کاملا دانشگاه محوره. پزشکی منطقه ۳ بیار مهم رشته س ولی ریاضی نه مهم دانشگاه. اما من نگر ...

بله بازار کار هست 

شما به این توجه کنید که همونقدر که مهندس بیکار داریم، مهندس هم داریم که سرکار هستن، زندگی خوب و حقوق خوب دارن و تعدادیشون هم مهاجرت کردن و تو بهترین دانشگاه‌های اون ور تحصیل میکنند. 

پس همه چی بستگی به خودتون، علایقتون، رشته ای که در اون تحصیل میکنید و دانشگاهی که در اون هستید و همچنین مهارتی که در اون رشته کسب میکنید داره نه صرفا به یکسری حرفایی که میشنوید. 

خدایا شکرت❤
مثلا مکانیک یا مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم صنعت اصفهان بیارم بازار کارش خوبه شغل هست یا بازم بیکار م ...

ن خوبهه

رشتت خیلی مهمه

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵