2737
2739
عنوان

جلو زن همسایمون یه حرفی زدم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1078 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو سایت یسری چیزا قبلا گفته بودن ترسیدم  بنظر شما تو برخورد با همسایه که بخاطر بردن بچه بیرون ...

یکی از اصول روانشناسی زندگی موفق اینه که مسائل خونه فقط تو خونه بمونه اینو رعایت کنی هیچ جا شکست نمیخوری 

یکی از اصول روانشناسی زندگی موفق اینه که مسائل خونه فقط تو خونه بمونه اینو رعایت کنی هیچ جا شکست نمی ...

یعنی از خوشی تا ناراحتی ها نره بیرون 

خب من میرم تو جمعشون بیشتر سکوت کنم یا از لباس و این چیزا بگم؟ 

2738
یعنی از خوشی تا ناراحتی ها نره بیرون  خب من میرم تو جمعشون بیشتر سکوت کنم یا از لباس و این چیز ...

خیلی کم حرف بزن، متین و سرسنگین باش، بزار کشف نشده باشی، تا ازت چیزی نپرسیدن سعی کن جواب ندی 

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌼💚

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💚💚

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

من مشکلی نمیبینم تو این حرف خب طبیعیه اونم حتما اون شرایطو داره و اصلا براش مهم نیست. صرفا دوتا حرف زدین همین به خودت نگیر

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد
2706