2737
2734
عنوان

نمیخوام برادرم بفهمه ی دقه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 35 پست
خدا رو شکر تو خواهر من نیستی🤣

میشه قبل اینکه قضاوت کنین اول متوجه موضوع بشین، من قبلا هم از این خطش استفاده کردم به اجازه خودشون و خط اصلیشون نیس، برای نیاز خودم بوده نه سردراوردن از کار کسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ممکنه برای من یبار به طرز عجیبی پیام های قدیمی دو تلگرام قبلم برگشت

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ن دیگ دیلت زدی هیچی نمی‌فهمه نگران نباش

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
ممکنه برای من یبار به طرز عجیبی پیام های قدیمی دو تلگرام قبلم برگشت

شوخی میکنین، چیکارکنم الان؟؟ ببین کلا دلیت کرده بودی باوجود دلیت باز اومد؟؟استرس گرفتم

2740

اگه شمارت برای طرف رفته باشه ممکنه اون طرف شماره رو سیو کن بعد که دوباره به تلگرام پیوست بهش پیام بده که تو قبلا بهم چنین پیامی دادی اگه شمارت پنهان باشه هیچ کاری نمیتونه کنه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
نگران نباش کار اشتباهی نکردی که  پیام بالا نمیاد  اما اگه متوجهم شد توضیح میدی براش صد د ...

نه قانع نمیشه چون ب نامزد سابقم پیام دادم، اگ بفهمه دردسر خیلی خیلی خیلی بزرگی میشه ی غلطی کردم موندم توش

اگه شمارت برای طرف رفته باشه ممکنه اون طرف شماره رو سیو کن بعد که دوباره به تلگرام پیوست بهش پیام بد ...

نه اون پیام نمیده مطمئنم، من الان نگرانم ک پیامام بازیابی شه موندم چیکارکنم اخه ب کسی پیام دادم ک نباید ، نامزد سابقم

نه قانع نمیشه چون ب نامزد سابقم پیام دادم، اگ بفهمه دردسر خیلی خیلی خیلی بزرگی میشه ی غلطی کردم موند ...

ببین اکانتی که پیلین زدی بر نمی گرده 

مگر اینکه نامزد سابقت پیام بده و بقیه بفهمن 

ولی استرس الانت چیزیو حل نمیکنه 

نگران نباش حرف دلت مهم تر از حرف بقیس

2706