2737
2734

دوماهه خونه بابامم خودش منو بیرون کرد و با بابامم دعوا کرد چند وقت پیش یه اظهارنامه فرستاد هر موقع مایل بودی تشریف بیار خونه فقط همین 

این مدت عکسای تیکه دار گذاشته پروفایلش 

من بهش پیام دادم که تکلیف زندگیمونو مشخص کنه اما جواب نداد 

این مدت پول زده به کارتم که مثلا بگه نفقتو دادم 

خونوادم اصرار دارن مهریمو بزارم اجرا ولی من دودلم 

به نظرتون چرا جواب نداد بهم 

تصمیمشو گرفته یعنی برای جدایی؟😔😔

همین ک نفقه داده بنظرم فکر همه چیزو کرده 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیگه بذاری اجرا و دادگاه بری حرمتا میریزه بیشتر و دیگه ناجورتر میشه 

قبلش فکراتو بکن 

که میتونی برگردی و درست بشو هست یا نه 

به فشار های بعد طلاق هم فکر کن 

چند تا مشاور درست و حسابی برو 

رو حرفای خانومای اینجا هم حساب باز نکن خیلی (چون زندگی توعه و فقط تو میدونی چی داره میگذره داخلش) 

و در نهایت با فکرکامل تصمیمت رو بگیر

وقتی خودش بیرونت کرده و دوماهه سراغت نگرفته به نظرم این دیگه زندگی نمیشه مهریه ات بزار اجرا

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2740
گفتم هیچ وقت نخواستی باهم حرف بزنیم و مشکلاتمونو حل کنیم ولی بهتره قبله هرکاری باهم حرف بزنیم و تصمی ...

خب بهش فرصت دادی حرف بزنید ولی ظاهرا اون نخواسته ،بنظر من اشتباه کردی پیام دادی 

2706