2733
2739

خوبه بچه ها باهم بزرگ بشن اما توان مادر هم در نظر بگیر زایمان پشت هم مادر ضعیف می‌کنه و روی بچه اثر می‌ذاره . بذار ان شاالله بچه آن حدود یک سال و ۷ و تا ۸ ماه شد اقدام کن که حداقل هم این آب و گل دربیاید هم بدن خودت بازسازی بشه . هم فاصله شوند نرماله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندتا داره؟

۲تا ولی هر دو متولد یک سالن!

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2731
عاشق بچه هاست جوونه مامانم  دوتا خواهریم ما همش تنها موندم نمیخوام بچه هام تنها باشن

عاشق بچه بودن با بچه داری کردن خیلی فرق داره

بازم خودت میدونی. مواظب باش به خاطر خودت مادر و بچه هات اذیت نشن

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
میتونم ای وی اف کنم دوقلو باردار شم؟

همه چی طبیعیش بهتر 

ای وی اف برای موارد دیگه س 

زایمان که کردی به سلامتی 

طبق توانایی بدنت و شرایط اینیکی فرزند خودت متوجه میشی کی وقتش هست؟

2740
راحت تونستی بزرگشون کنی ؟

خودم‌دست تنها بودم 

اره 

سختی خودشو داره مریضیاشون شب بیداریاشون 

ولی خب پسرم کمکم میکرد

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
خانومای قدیم ده تا بچه پشت سرهم میاوردن و جیک نمیزدن تازه با اون حجم از کار ولی خب برای زمان الان ب ...

اونا بدناشون قوی بوده مثل ما نبودن. من ۳۵سالمه کمردرد و پادرد دارم. مامانم ۶۰ سالشه تازه پاهاش یکم درد میکنه😢

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

عزیزم به نظرم بهتره با دکتر مشورت کنی 

بستگی به مسائل مختلف داره، مثلا نوع زایمان و سلامت جسم و روح و آمادگی دوطرف

برای همین جواب این سوال شخص به شخص فرق داره

مثلا من خودم فاصله دوتا زایمان  ۳ سال می‌پسندم چون مادر تا اون موقع ریکاوری میشه و فاصله بچه ها هم خوبه گرچه بازم سختی های خودش رو داره و دوتا بچه پشت هم محسوب میشن 

2706