2737
2734

اینجا خیلی ها میان میگگن که فرزند من رل داره موبایل شو گرفتم! 

بنظرم کار اشتباهی هست! نباید میگرفت ..

باید نصیحت میکرد و براش یاد میداد که اشتباه هست از دور کنترل اش میکرد!

میاین میگید که دخترم ابرو مو برد! هیچ فرزندی نمیخواد ابروی پدر و مادرشو ببره! خودخواسته نمیکنه! 

توانایی هم صحبتی داشته باشید! 

تا بتونه بهترین کار را بکنه!

فکر نکنید که محدودیت فیزیکی وعاطفی که بهش وارد میکنید یک نوع علاقه است خیر! نیست! 

دوستای خوبی باشید تا همیشه برای شما همه چیشو بگه! 

جامعه الان گرگ هست! یا فرزند شما گرگ هست به دیگران اسیب میزنه!

یا فرزند شما مظلوم هست طعمه گرگ جامعه میشه!

"در هرصورت باید بتونید بخوبی پرورش بدید"

اگه امضامو دیدی یه صلوات برای مهاجرتم که 1403 شهریور قراره تعیین بشه کن:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش منم‌بتونم  عمل کنم

چون به شدت از کوچک ترین خطاشون عصبانی میشم

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊
2728