2737
2734
عنوان

حس ششم قوی خواب میبینم تعبیر میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 134 پست
آره عزیزم صورتی کمرنگ خاکستری احساس ضد نقیص داری

میشه بگی داداشم چرا اینطور شده؟ چیکار کنیم بشه مثل قبل؟ 

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاالله جواب میده ایت الکرسی ابجداسمشوحساب کن بخون عالیه 

انشالله چشم ممنونمم عزیزمم انشالله به هر چی میخوای برسیی❤️❤️

الان اونجاییم که علی مصفا می گفت: صبر میکنم دیگه صبر نکنم چیکار کنم...💜
همون روز چند ساعت بعد یا فردا پس فردا دیرتر هارو یادم نمی مونه یه وقتایی خواب می ببینم فلانی موهاش ک ...

میشه لطفا بگی م روم کراشه؟چه ذهنیتی نسبت بهم داره 

و اینکه دانشگاهم چی میشه (کنکور

تو رو خدا جواب منو میدی دعات میکنم 

فرهنگیان دعوت به مصاحبه میشم 

ازدواجم با حسینه 

هرچی درمورد اینده نزدیکم حس‌میکنی بگو

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
2740
بهم میرسیم؟؟

به نظرم الان بی حوصله بی هدفی دیگه مثل قبل خوشحال نیستی از نظر خودت سر خودتم زیادی گرم کردی وقت نداری به روح خودت فکر کنی 

مدیتیشن کن و بیشتر برای خودت وقت بزار موبایل کنار بزار فیلم نبین تا تمرکز کنی روی خودت حال روحت خوب کن تا هالت درست بشه 

حس ششم در مورد بهم رسیدن شما هیچی نمی گیره 

با آدمایی که همش از مشکلات شون میگن و ناله کنن ارتباط کم کن یا به حرفاشون گوش نده تا فرکانس شما درس بشه

💛از حد خودت فرا تر برو و تلاش کن تا بهترین خودت باشی💛
تو رو خدا جواب منو میدی دعات میکنم  فرهنگیان دعوت به مصاحبه میشم  ازدواجم با حسینه  ...

حالت سبزه انرژی قشنگی داری بچه هارو دوس داری مخصوصا نوزاد کوچولو هدفمندی پشتکار داری زیاد مهربون نیستی کمک رسانی تو مدار خوبی هستی 

حس شیشم من که ممکنه اشتباه باشه می گه جز این آقا حسین دو نفر دیگه خواستگار شما هستن این دو نفر برای ازدواج با شما می خوان اقدام کنند یا کردن از این سه نفر شما همسر انتخاب می کنی تو فاصله کمی از هم خواستگاری می کنن 

💛از حد خودت فرا تر برو و تلاش کن تا بهترین خودت باشی💛
حالت سبزه انرژی قشنگی داری بچه هارو دوس داری مخصوصا نوزاد کوچولو هدفمندی پشتکار داری زیاد مهربون نیس ...

فداتشم ممنونم 

درمورد مصاحبه فرهنگیان چیزی حس‌نکردی؟🥺

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
2706