2737
2734
عنوان

حس ششم قوی خواب میبینم تعبیر میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 134 پست
فدات بشم من جواب سوالامم میدی  خیلی حالم بده اگه برگرده همیشه دعات میکنم

برمیگرده شک نکن من بیشتروقتهاایت الکرسی میخونم به تعدادابجداسمش پیام میدم شده بعدیک هفته یک ماه بعداشتی میکنیم 😁چون حمدهم نوشتم میپرسم ازش دلت تنگم بودمیگه اره شب روزم نمیفهمیدم 

برمیگرده شک نکن من بیشتروقتهاایت الکرسی میخونم به تعدادابجداسمش پیام میدم شده بعدیک هفته یک ماه بعدا ...

من دیگه نمیتونم بهش پیام بده مگه خودش برگرده

پیام دادمو ردم کرده🥲🥲 به خاطر نخواستن خانوادش

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوشتم عزیزم بیابخون خودم جواب گرفتم عالیه

متوجه نشدم میشه درخواست بدم توی شخصی توضیح بدید ؟بعدا میتونید لغو بزنید….مزاحم نمیشم..

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. 
2728
من دیگه نمیتونم بهش پیام بده مگه خودش برگرده پیام دادمو ردم کرده🥲🥲 به خاطر نخواستن خانوادش

ازمن صدباربرای پدرش راضی نبودرفت بازبرگشت تواین کاراانجام بده یک دفعه غرورت بزارزیرپا یک پیام بده مردهابیشترغروزدارن طرف من همش میگه تودعوایک هفته مون میگه چراتوبرنگشتی من غروردارم 

ازمن صدباربرای پدرش راضی نبودرفت بازبرگشت تواین کاراانجام بده یک دفعه غرورت بزارزیرپا یک پیام بده مر ...

انجام میدم 

ولی بیشتر از ۵ بار برگردم بهشو اون نخواد😭😭

ازمن صدباربرای پدرش راضی نبودرفت بازبرگشت تواین کاراانجام بده یک دفعه غرورت بزارزیرپا یک پیام بده مر ...

بار آخر گفت دیگه بهم پیام نده وگرنه مجبور میشم بلاکت کنم

2738
لطف داری به من❤چیشده عزیزم چرا ناراحتی  هیچی ارزش ناراحتیتو نداره ها

پی وی میگم بهت…

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. 
انجام میدم  ولی بیشتر از ۵ بار برگردم بهشو اون نخواد😭😭

توهمه این کارابکن بدترازمن نبودی خیانتم دیدم پدرش راضی نبودکه اونم مردپسرهاعموش پشتم حرف زدن تو۸سال ۱۰۰دفعه تموم شدبازامد باایناخیلی جواب گرفتم شک ندارم برمیگرده برگشتم بیابگمت چیکارکنی دیگه نره😁

توهمه این کارابکن بدترازمن نبودی خیانتم دیدم پدرش راضی نبودکه اونم مردپسرهاعموش پشتم حرف زدن تو۸سال ...

ایمان بهش پیدا کردم 

چشم حتما می یام دوباره میپرسم 

بعد ابجد کبیر یا صغیر کدوم تعدادش؟

بار آخر گفت دیگه بهم پیام نده وگرنه مجبور میشم بلاکت کنم

من بلاکم شدم باخطادیگه پیام دادم بعدیک چیزی کسی کسی دوست نداشته باشه ازهمه جابلاکش میکنه شک نکن اون دوستت داره

من بلاکم شدم باخطادیگه پیام دادم بعدیک چیزی کسی کسی دوست نداشته باشه ازهمه جابلاکش میکنه شک نکن اون ...

نمیدونم دیگه هیچی نمیدونم فقط از دوریش دارم میمیرم

2706