2737
2739

اهل بیرون بردن نیست ،خودش می‌ره ها،برنامه ی فوتبال و بیرون رفتن با دوستاش و.....،نمیذاره خودمم تنها برم،امشب تو مسجد دورهمی داریم،ساعت ۸ ونیم تا ۹ و نیم،گفت می‌خوام زود بخوابم💔بمون بچه رو نگه دار💔💔یا مثلاً میگم بریم با ماشین ی دوری بزنیم میگه اه،خستم نمیبینی،ولی دیشب تا ساعت ۱۱ خونه ی مادرش بود،خسته هم نبود❤️‍🩹

مجردیمم مادرم نمیذاشت برم بیرون ی دوری بزنم یا با دوستام باشم

نمیشه زیادم بحث کرد،تو ذهن پسرم تاثیر منفی می‌ذاره❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم چند روز پیش یهو زدم زیر گریه 

شوهرم گفت چته گفتم هیچی شرایط روحیم خوب نیس 

عصابم خورده 

دلم‌یه بیرون میخواد 

ولی این چند روز بارونی بود منم با ابرها گریه میکردم و حالم بدتر شد🥲😮‍💨

عسلی تر 🍯از چشمهاش  👀  قند لباشه👄😘 
روز برو با بچت برو..... منم هرجامیرم با بچه هام میرم خیلی هم پایه ان 

س سالشه،خیلی اذیت میکنه،هرجا باهاش برم زهرمارم میشه،روزا برنامه نیست ،این مورد هم سالی یبار پیش میاد،خانومای مسجد اردیبهشت هرسال ی شب دورهمی دارن

2738

آفرين بهت كه اينقدر به آرامش پسرت اهميت ميدي 

بارك الله 

خودم مادرم بخاطر همين اهميت اين موضوع و البته سختي كنترل احساس خودمونو وقتي ناراحتيم با تمام وجود درك ميكنم

فقط اومدم بهت بگم آفرين  ثمره اش هم ميبيني به اميد خدا❤️

اگر توي يه موضوعي شوهرت استثناء همراهي ميكنه همونو پيگيري كن كه باعث بشه  كمي از خونه بيرون بياي اگر موضوعي هست احيانا

مثل درس و دانشگاه يا مثل آموزش خياطي و آشپزي فقط باب مثال گفتم

بچه ت مهد نمیره؟ اگه با فامیل ارتباط ندارید حداقل بچه رو مهد بذارید ارتباط با همسالان رو یاد بگیره

به همسرت هم بگو تو خونه حوصله م سر رفته چه روزی میتونی ما رو ببری بیرون. ازش بخواه زمان مشخص کنه