2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
از لولو یا چیزی ترسوندینش؟ من هیچوقت تو خونه راجع به جن و لولو و اینا حرف نزدم بچم همیشه تنها میخواب ...

ما هم حرف نمیزنیم ولی وایسا بره مدرسه بچه های دیگه کلی در مورد جن و روح حرف میزنن فیلم تعریف میکنن بچه میفهمه و میترسه

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
دقیقا دختر منم همین طوریه

من که دیگه چاره ندارم شبا میخوابم تو اتاقشون تازه بچه های من دوتان کوچیکه هم ۸سالشه تقریبا  

کوچیکه نمیترسه ولی بزرگه میترسه 

بعضی وقتا خوابشون ببره میام اتاق خودم ولی بعضی شبا هم خودمم تو اتاق اینا خوابم میبره

ما هم حرف نمیزنیم ولی وایسا بره مدرسه بچه های دیگه کلی در مورد جن و روح حرف میزنن فیلم تعریف میکنن ب ...

خب براش بگین که این حرفا دروغه. بچه منم یه بار پسر دوست شوهرم یه چیزایی راجع به جهنم بهش گفته بود من بهش گفتم این حرفا دروغه. کلا دورش میکنم از این چیزا تا بالغ بشه 

خب براش بگین که این حرفا دروغه. بچه منم یه بار پسر دوست شوهرم یه چیزایی راجع به جهنم بهش گفته بود من ...

فایده نداره هر چی میگم الکیه و بهش فکر نکن باور نمیکنه 

مدرسه خیلی تاثیر میذاره رو بچه هم تربیتش هم افکارش 

کلا بچه قبل سن مدرسه و بعد سن مدرسه تغییر میکنه

هفت سالشه

پس سنش خوبه . 

چندتا عامل رو بررسی کن 

ایا خونه تون در ارامشه از روابط شما و پدرش حس منفی نمیگیره ؟ 

ایا اهل دیدن فیلما و بازیای خشن هست ؟ یا محدودیت سنی داری روی رسانه ای که در دسترسشه .

ایا خودش بچه خیال پردازیه ؟ و اگر هست ایا باهاش درمورد فرق خیال و واقعیت حرف میزنی 

ایا از اول اینجور بود یا اتفاقی افتاد اینجور شد ؟ مثلا کسی فوت کرد یا درباره جن و موجودات خیالی حرفی شنید یا مثلا شبی رعد و برق زد ترسید 

راه اخر و اسون از خودش بپرس از چی میترسه مثلا ممکنه سایه چوب لباسی تو اتاقش شکل بدی میشه یا مثلا اگر چراغ خواب تا صبح باشه که وسایلو ببینه بتونه بخوابه 

در نهایت کنارش بشین و کارتون اوریون و تاریکی رو با هم ببینید حتما نیم ساعت اول کنارش باش چون اون بچه توی کارتون اول میترسه بعد با تاریکی دوست میشه دیگه با نمکه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706