2737
2739

یادمه یه بار طلا خریدم گرمی 150 بعد مدتی شد 100 حتی 80 الان 3500 طلا توی بلند مدت سوده نه کوتاه

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولی هیچوقت به گرمی ۱۱۰ تومان بر نمی‌کرده🙂 هفت سال پیش گرمی۱۱۰ بود

چجوری میشه که به قیمت هفت سال پیش برسه اصلا مگه امکان داره این حرفت😂

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 
به قیمت قبلی برنمیگرده از سه تومن پایین تر عمرا بره

باز 3 تومنم بشه خوبه تا همونم بعید میدونم بیاد پایین

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
2740
چجوری میشه که به قیمت هفت سال پیش برسه اصلا مگه امکان داره این حرفت😂

چه جوری میشه که توی هفت سال آنقدر افزایش قیمت داشته

توقع ندارم به اون سالها برگرده

ولی حداقل می‌تونست کمتر بیاد بالا

من خانومم باور کنین فقط اسم خوراکی که عاشقشم رو گذاشتم روی کاربریم😂
ولی هیچوقت به گرمی ۱۱۰ تومان بر نمی‌کرده🙂 هفت سال پیش گرمی۱۱۰ بود

اون موقع من طلا خریدم یادش بخیرباهشت میلیون کل تن وبدنمو طلا کرده بودم😅

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
کی بفروشیم بنظرتون؟ 

همین امروز فردا هم دیره من پنجشنبه گذشته رفتم بفروشم گرمی ۳۷۵۰ ترسیدم نفروختم و دو روز بعد ۳۶۵۰ فروختم امروز میگفتن ۳۴۸۰ میخریم اگه قصد فروش داری و رو پولش حساب کردی همین امروز یه روزم بگذره کلی ضرره

2706