2733
2739
عنوان

خانم هایی که اعتقاد دارید آش رشته غذا نیست، یه لحظه میایید!

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 100 پست
هر کی گفته گوه خورده  من مامانم درست می‌کنه ی وعدش تا سه روز سیرمون می‌کنه از پس پر ملات و خو ...

آش خیلی زحمت داره تهش هم می گن آش جای غذا رو نمی گیره !

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخودم نمیگبرم اماازادمای که تشخیص نمیدن چطورحرف بزنن بدم میادخیلیامعتقدن اش غذانیست کاش مادرت یکم به ...

عزیزم من مامانم به اندازه کل خاندان تو بهم ادب یاد داده،

شما گوه خوردم و مودبانش یعنی هر کی گفته اشتباه می‌کنه جایگزین کن ناراحتی برات پیش نیاد جیگر♥️

2728
خب مگه اش غذاش ، آش برا عصرونه خوبه یا دورهمی یا نذری  نه به عنوان غذا  کنارش ماکارونی د ...

یا خدا

کالری این دو تا کلی هست فکر کن این دو تا رو با هم بخوری  کالری سه روز رو خوردی 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
2740
عزیزم من مامانم به اندازه کل خاندان تو بهم ادب یاد داده، شما گوه خوردم و مودبانش یعنی هر کی گفته اش ...

کاملاتربیت مامانت مشخصه استاترنوشته شوهربچه هام میگن غذانیست  شمانوشتی هرکی گفت گوه خورد من هیچ وقت مثل شماحرف نمیزنم 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
یه غذایی که اصلا دوست ندارند اینجوری به غذا بودن اش رشته اعتقاد پیدا میکنن    

👌👌👌😅😅😅

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706