2733
2739

بچه های این دوره داغون میکنن آدم رو خواهرشوهرم ۱۸ سالش هست پدرشوهرم حدودا ۶۵ اینا هست دختره کنکوری هست به باباش سپرده بود کنکور دوم که تیرماه هست ثبت نامش کنه بنده خدا باباش یادش میره حالا فقط کنکور اردیبهشت رو میتونه بده 

الان پدرشوهرم اینقدر ناراحته فشارش رفته بالا کنترل نمیشه صورتش از ناراحتی قرمز قرمز شده 

حالا خوب دختر از صبح تا شب با این رفیق و اون رفیق بیرون نمیتونسته یه کنکور ثبت نام کنه الانم فقط داره غر و لند میده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با سن بالا بچهددار نشدن درسته 

ولی دختره خودشم کم کاری کرده !

منم کنکوری بودم بابام ثبت نام می‌کرد کپی پرینت از وسواس ۲،۳ بار چک میکردم مشخصات رو درست زده یا نه 

یا خودم ثبت نام میکردم اون ی بارش

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
2740

دختره میخاس کمتر بره دور دور خودش بره ثبت نام کنه  هزکی خربزه میخوره  پای لرزشم میشینه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
تقصیر پدرشوهرته باید یاد بچش بده خودش کاراش و انجام بده من ۱۸ سالم بود تمام کارای مادرمم با من بود ح ...

خواهرشوهرم خیلی رو پای خودش هست اتفاقا دکتر تنها میره همه کاری تنها میکنه جز کارهای درسی 

با سن بالا بچهددار نشدن درسته  ولی دختره خودشم کم کاری کرده ! منم کنکوری بودم بابام ثبت نام م ...

اره منم خودم خیلی حساس بودم رو درسم هزار بار پیگیر میشدم ببینم بابام یا داداشم کار انجام دادن یا نه

2706