2733
2734
عنوان

شما جای من بودید ناراحت می شدید ؟

873 بازدید | 83 پست

عشقم رفته سربازی بعد ۴ روز بهم زنگ زد گفت هفته ای یبار بهت بتونم زنگ بزنم و بعد فهمیدم به مامانش یه روز در میون زنگ میزنه به من گفته هفته ای یبار میزنگم 

من خیلی ناراحتم از دوریش دارم دیوونه میشم نه غذا میخورم مثل آدم همش غمگینم شبا همش گریه نگرانشم ولی به من هفته ای یبار میزنگه...

این کاربری دست دو نفره.‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

برای دوست دختر عادیه ولی عقد باشی باید ناراحت شی

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
نمیتونه همون یروز درمیون به دوتاتون زنگ بزنه؟؟

نه محدودیت تماس دارن

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂

نخیر

هیچوقت بخاطر جنس مخالف دیگه خودمو ناراحت نمیکنم

بود که خیلیم خوب نبود هم به جهنم

مگه خلم خودمو عذاب بدم بخاطر ی پسر ک تهشم یکی دیگرو میخواد ترجیح بده

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

عزیزم بعنوان خواهر بزرگتر که 15سال سابقه زندگی زناشویی دارم بهت میگم  زندگیت بکن غصه نخور واین بدون اولویت زندگی هر مردی اول مادرشه حتی اگه بهترین زن خوشگلترین زن داشته باشند 

اعتماد بنفس داشته باش وزندگیت بکن

2706