2737
2734

من همیشه سعی کردم اخلاق و انسانیت و در نظر بگیرم 

امن باشم برا دیگران اما بازنده بودم عقب بودم از زندگیم زندگی پر از مانع و نشدن برام بوده همش غصه و تنهایی وفشااااارو حسرت بوده بقیه که این جوری نیستن موفق ترن و جلوترن من بلد نیستم چطوری باشم  چطوری خودم و تغییر بدم زندگیم ورقش برگرده ؟اگه تجربه ای دارین لطفا بگین 

برای برنده بودن در زندگی باید الویت اول زندگیت خودت باشی باید در مورد خودت مغرور باشی ارزش خودتو بدونی تمرکزت فقط روی خودت باشه از دیگران هیچ توقعی ندئاشته باشی و از خودت توقع نداشته باشی که در مورد دیگران فداکاری کنی هرکس مسئول زندگی خودش هست دلسوزی بیجا نداشته باشی 

سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای برنده بودن در زندگی باید الویت اول زندگیت خودت باشی باید در مورد خودت مغرور باشی ارزش خودتو بدو ...

من نه فداکارم نه دلسوزی بیجا دارم اولویت اول تو زندگی خودمم و خواسته هام به راحتی هم نه میگم البته اگر بتونم کاری براشون انجام بدم انجام میدم اما زمانی که خودم بخوام 

2731