2737
2734

کنکور مگه اردیبهشت نیست؟ 

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا نشه؟ خداوکیلی برام سواله  مگه طرف خیییلیی تنبل باشه دیگه نتونه اون دیگه ببخشید مشکل از پفی ...

دقیقا

خواهر من الان صبح اولین کنکورمه اسفند و فرودین افسردگی داشتم نخوندم هنوز تیر و نهایی هست

اشکال نداره اگه صبح خوب ندم

2740
حاضرم😭فروردین و اسفند نخوندم افسردگی شدید داشتم الان صبحوکنکوره اشکال نداره خوب ندم

تلاش کنی میشه ارادت باید قوی باشه

#️⃣لطفا مخالف نظر منی ریپ نزن🪧تاپیک های زده شده متعلق به من نیست
دقیقا خواهر من الان صبح اولین کنکورمه اسفند و فرودین افسردگی داشتم نخوندم هنوز تیر و نهایی هست اشک ...

کنکور فردا صبح روز با هر سطح علمی بلدی برو جواب بده 

بعد دو ماه برای تیرت وقت داری به شرطی که دیگه واقعا این سری خودتو نجات بدی 

اره بابا قشنگ بخون نهاییارم اوکی بدی حله حله

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
حاضرم😭فروردین و اسفند نخوندم افسردگی شدید داشتم الان صبحوکنکوره اشکال نداره خوب ندم

فقط الکی جواب نده چون ترازش مهمه 

هردرصدی کسب کردی اشکال نداره تیر جبران میشه. ولی فقط بخون خدایی

من الان صبح کنکور دارم اسفند و فرودین نخوندم اشکال نداره صبح خوب ندم تیر و نهایی بترکونم؟

نه اشکالی نداره خودمم همین کارو میکنم ولی خب فردا هم هرچی بلد بودی بزن ضرر نداره کلا ولش نکن فردارو

که این وطن وطن شود 🌱
2706