2737
2739

چرا یه کاری میکنین نشه به کسی اعتماد کرد 

دیروز یه خانومی تاپیک زده بود بیاین مهریه فامیلمون رو ببینین.... دختره خیلی خوش شانسه، قیافش عادیه و...... 

حالا اون عکسی که گذاشته بود رو توی یه کانالی دیدم کاش حداقل کاری نکنین آدم از خودش متنفر بشه چرا حرفات رو باور کرد همین دروغ شاید بی اهمیت خیلی زندگی هارو خراب میکنه دیدم یه عده از خانوم ها میگفتن چرا ما شانس نداشتیم اینجوری نبودیم و......با یه عکس فیک باعث میشی خیلی ها از زندگی هاشون زده بشن 

چیه مگه 😐

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ریز بود عینکمم پیشم نیس

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تازه تعداد سکه هاش کمه

چیز خاصی نیست ک

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740
2706