2733
2739

مامانم احساس میکنم عذاب وجدان داره ک من و تو سن کم شوهر داد با وجود اینکه خیلی راضی نبودم و تحقیق درست و حسابی نکرده 

وگرنه خودش میدونه شوهرم و خانواده اش خیلی بدی کردن در حقم 

و مامانم میگ باید تاوان پس بدن کارایی ک کردن باهات آخه خیلی پدرشوهرم(وکیله) تو دادگاه اذیتم کرد کلی شکایت فریب در ازدواج فسخ نکاح جعل سند ازم شکایت کرد 

گفت مال معیوب بیخ ریش صاحبش و ...

با همه ی این تفاسیر مامانم هنوز  امید داره که درست میشه و شوهرم من و دوست داره (۵ ماهی باهم در ارتباط بودیم تو دادگاه ها)

خیلیییی عجیب امید داره 

من هر موقع که امید مامانم و میبینم عصبی میشم چون احساس میکنم ارزش من و نمیدونه 

و تنها جمله ای ک میگ میگ این دست بزن داره از کجا معلوم بعدی نداشته باشه ؟؟

یکی از دلایلی که من دیر تر حالم خوب شد اینکه مادرم اصلا هیچ جوره زیر بار نمیره ک این رابطه اشتباهه و اونا هم نمی‌خوان زندگیو 

واقعا احساس بی ارزشی میکنم 😞

میگم نگا کن اونا چ خانوادشون یکسان همه میگن طلاق خیال شوهرمم راحته 

ولی تو خانواده من دوگانگی وجود داره و ترس از طلاق آخه اولین نفر منم برای طلاق 

نمیدونم چیکار کنم مادرم رو راضی کنم ؟ واقعا از دستش عصبی ام 

احساس بدی دارم 😞😓

تا حرف طلاق میشه مامانم صداش میلرزه و فشارش میره بالا البته من خیلی سرزنشش میکنم ک من و ۱۸ بدون تحقیق درست و حسابی داد ب این 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میتونی زندگیتوبسازی هرچندالعانم سنی نداری توی بدترین شرایط وگندترین مرحله زندگی ادمی اگه بخوادهمون زندگی بدتومیتونه برعکسش کنه ولی متاسفانه خیلی هاهستن وفقط بدون اینکه دستشون درازکنن ولقمه بردارن میخوان لقمه خودش بیادتوی دهنشون (بدون سختی ومشکلات وبدون قدم برداشتن وتلاش کردن)

2740
نه بچه ندارم  ۲ سال عقد  ۴۰ روز زندگی مشترک  ۲ سال دادگاه

ای خدا ناراحت شدم ولی  نمیشه گفت بدشانسی آوردی!باختی که زود آدما رو شناسی خودش یه بُرد حساب میشه

خوبه که اول زندگی راهت مشخصه خوبه که بچه نداری

با مادرت قاطع صحبت کن بگو حتی اونم بخواد من نمیخوام واز چشمم افتاده محکم حرف بزن که ناامید شه از برگشتت

منظرتون از تلاش چیه  تلاش برای رشد فردی ؟ یا زندگی مشترک

هردوشون (گاهی اوقات یک مرد زن زندگیشوراه میندازه برابهترشدن زندگیش وگاهی پیش میادیک زن زندگی مردی رومیسازه )اگه زندگی متاهلی جفتشون بشینن وبه خیلی ازمواردزندگیشون توجه نکنن واهمیت ندن وتلاشی برای بهبودزندگیشون نکنن همین باعث ریزش اون زندگی میشه که اخرش هم به جای باریک ختم میشه مابجای اینک بیایم دردومشکلمون اینجا بگیم چرانبایدباهمسرمون درمیون بزاریم واین مشکلاتوازبین ببریم

هردوشون (گاهی اوقات یک مرد زن زندگیشوراه میندازه برابهترشدن زندگیش وگاهی پیش میادیک زن زندگی مردی رو ...

ما ۵ ماه اخیر باهم در ارتباط بودیم و بیرون میرفتیم تا اینکه رای ب نفع من اومد و شوهرم عصبانی شد و الان ۵ روزه همو بلاک کردیم 

تو این ۵ ماه هم هیچی درست نشد 

چون شوهرم پدرش همه کاره اس اون تصمیم میگیره 

2706