2737
2739
عنوان

امن بودن زیاد شاید خوب نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 64 پست

ببین یه جریانی تعریف میکنم شاید دلیلشو متوجه بشیم. من یه جاری دارم که دختر عموی شوهرمه کلا با خانواده ی شوهرم مشکل داشت سر ارث  خودشم پر رو تشریف داره جواب همه رو میده بعد ازاینکه این اومده همه میترسن زندگیشون خراب شه  هیچی نمیگن بهش با شوهرشم چند بار دعوا داشته که از ترس طرفشون گرفتن اینور قضیه منم که زندگیمون بهتره و همو دوست داریم خانواده ها اوکی هستن باهم... حالا این جاری یه بار پسر منو دعوا کرد و کتکش زد البته در حد زدن تو سرش حالا فکر میکنی من که اعتراض کردم چی شدم شدم خانواده بهم زن... 

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مشخص کن میخوای چطور زندگی کنی و چطور شخصیتی داشته باشی

میخوام همه مخصوصا تو رابطم دست و دلشون بلرزه بزا نبودنم میخوام بعد کلی نشدن شدن و تجربه کنم 

ببین یه جریانی تعریف میکنم شاید دلیلشو متوجه بشیم. من یه جاری دارم که دختر عموی شوهرمه کلا با خانواد ...

جالبه همه بیشتر مراقب همچین کسین هواشو بیشتر دارن 

2731
ببین یه جریانی تعریف میکنم شاید دلیلشو متوجه بشیم. من یه جاری دارم که دختر عموی شوهرمه کلا با خانواد ...

همیشه که آروم و متین و باشخصیت باشی کافیه یه بار از منطقه ی امنت بیای بیرون همه بهت حمله میکنن... پس لازمه حد و حدود همه رو مشخص کرد... زیاد خوب بودن سو تفاهم ایجاد میکنه یا میگن نمی‌فهمه یا میگن می‌ترسه نمیگن احترام میذاره

تلاش و شرافت  تهش این دنیا تموم میشه یجوری زندگی کن اخرش ب خودت بگی آفرین❤️

همیشه همین فکر و کردم همین راه و رفتم ولی ما فقط یه مدت جوونیم یه بار تو این دنیا زندگی میکنیم 

2740
میخوام همه مخصوصا تو رابطم دست و دلشون بلرزه بزا نبودنم میخوام بعد کلی نشدن شدن و تجربه کنم 

فکر خوبیه. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
چرا پس کسی ترس از دست دادن ما رو نداره ؟

چون همیشه چه خوب هستن چه بد پاشون بودیم یه بار که بریم یه بار که جلوشون قد علم کنیم برخورد شدید میکنن ولی  بالاخره عقب میکشن

2706