2733
2734
عنوان

بنظرتون با کدوم وارد رابطه بشم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2418 بازدید | 151 پست
این ترک است ۵ ساعت پرواز باهم بودیم با سوااااد و جنتلمن

این بهتره

قیافشم هول نشون نمیده

البته نمیشه از رو قیافه قضاوت کرد

ولی خب مهم اینه میتونی با فرهنگ های متفاوت کنار بیای یا ن

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این ترک است ۵ ساعت پرواز باهم بودیم با سوااااد و جنتلمن

تو ۵ ساعت فهمیدین جنتلمنه 

هیچکدوم 

به نظر من البته 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

ترکه جای فکر کردن داره

ولی امیرو بیخیال ناموسن، لاشی بودن از سر و کله اش میباره🤣🤣

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
تو ۵ ساعت فهمیدین جنتلمنه  هیچکدوم  به نظر من البته

قیافه اولی چطور ازاش میگذری بابا رل زدن که اشکال نداره کیف میده خب🫠😿

تاریک ترین لحظه شب هنگام سپیده دم هست ✨⭐️دانشجو پزشکی ورودی ۴۰۱🩺❣️
2740

صد در صد دندون هم خوشگل تره هم اسمش امیره 

اسم امیر خیلی دوست دارم

هول هم عادیه برا امیرا 

ولی کلا با دوستی مخالفم

زندگی دقیقا داره جوری می چرخه که من همش سرم گیج میره:)
آره بابا  بی خیال دنیااااا آشی براش پختم یه وجب روغن داره روش😁🤫

خیلی هم عالی عزیزم 

خودتون از همه عالم مهمتر هستین 

حال خوب شما مهمه بیخیال دنیا 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
قیافه اولی چطور ازاش میگذری بابا رل زدن که اشکال نداره کیف میده خب🫠😿

😐

متأسفانه رل زدن برای پسرای ..بیشتر کیف میده 

خوشم نمیاد کسی کیف کنه از من 

بره با اهلش

کوووو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
2706