2737
2739
عنوان

بنظرتون کدوم خاستگار؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تحقیق و کسی ک معرفی کرده تضمین کرده اینو فقط و خودش و خانوادش کاملا مشخصه 

خب پس همون اولی و انتخاب کن ولی بنظر من اگه دلت با دومی هست بنظرم نباید کاری ب گذشتش داشته باشی و مهم الانشه ک البته باید مطمعن شی ديگه اون کارای گذشته رو گذاشته کنار و آدم شده ...

هیچکدوم چون شهر دیگه نمیرم ولی ببین کدوم بیشتر به دلت میشینه و اخلاق کدوم بهتره

من میرم🥲

اخلاق رو ک نمیشه فهمید

جفتش🥲

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵
2731

عزیزم اینا ملاک یه زندگی خوب نیست 

از لحاظ تفکر ، ادب و احترام ، سطح تحصیلات بشناسش 

در مورد روابط دوستانش مطلع شو چون خیلی خوبه که دوستای خوبی داشته باشه

و دقت کن که با خانوادش چطور رفتار می‌کنه 

در مورد آینده ازش بپرس و درمورد یه موضوعی ( حالا به انتخاب خودت) ازش نظرشو بخواه تا با نگرشش آشنا شی 

2740
نهه تداشتن اپشن

خب دیگه من هم بهتون گفتم در درجه اول، دومی رو که سابقه رابطه داره حذف می‌کنم و روی اولی که از این لحاظ بی‌سابقه‌ست بیشتر فکر می‌کنم🥰

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌
خب پس همون اولی و انتخاب کن ولی بنظر من اگه دلت با دومی هست بنظرم نباید کاری ب گذشتش داشته باشی و مه ...

خب من میترسم واس اینکه ادم بشه خانوادش میخوان زنش بدن چون خانوادش مذهبین و خانواده خوبین ماهم با تحقیق فهمیدم و طرف معرفم اومد گفت ک چیزی گردنش نباشه

از این جا ب بعد باید عقلانی باشه

ببین اینجوری ک نمیشه با جفتشون همزمان اشنا شو چندجلسه برو بیرون تا اخلاقشون دستت بیاد دست و دلبازیشون همه اینارو توجه کن ببین کدوم بهتره

"و فراموشی کیمیاست...🦋"
عزیزم اینا ملاک یه زندگی خوب نیست  از لحاظ تفکر ، ادب و احترام ، سطح تحصیلات بشناسش  در ...

والا حرفو الان خوب بلدن بزنن

2706