2733
2734
عنوان

شوهرم تو خونه غذا نمیخوره

1230 بازدید | 47 پست

من دستپختم بد نیست و همه تعریف میکنن. غذا درست میکنم و همه چیو حاضر میکنم که همسرم بیاد وقتی میاد قیافه میگیره و میگه میل ندارم و خستم و میخوام تلوزیون ببینم و فلان 

ولی وقتی میریم خونه مامانش یا داداشش میگه میخنده شاده

واقعا غمگینم از این موضوع

منم منتظر میمونم که بیاد دو کلمه حرف بزنیم دو نفره شام بخوریم یه روز تو خونه خودمون باشیم اما ذوقمو کور میکنه

نمیدونم توقع من زیاده اشتباه میکنم سر این مسائل ناراحتی ایجاد میکنم یا واقعا حق با منه؟

اخه نمیشه که هر روز خونه بقیه بود

خب منم دلم میخواد یروز خونه خودمون خلوت کنیم

🥺 منم دیروز هرچی درست کرده بودم ریختم بیرون گفتم دیگه غذا درست نمیکنم که بخوای قیافه بگیری که خستم

چطور بچه های داداشت رو میبینی بپر بپر میکنی باهاش همه جور بازی میکنی ولی من ازت باهم بودن خواستنی میگی خستم؟

هر روز نمیخوام زحمت جاری بدم بیچاره مجبوره از مهمون پذیرایی کنه اذیت میشه خب

اینم میگه تفرقه میندازی و تو نمیتونی تعیین تکلیف کنی من کی کجا برم و نرم 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو گور بابات هرجا میری برو خبر مرگت 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731
2740

هیچوقت نمیخوره ؟ 

شاید قبل اومدن میره خونه مادرش و میخوره 

نمیشه ی مدت شما دعوت کنی جمع بشین خونه شما بلکه درست شد البته اگه‌ شوهرتون مامانی باشه درست نمیشه

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
2706