2737
2734
عنوان

خاهشا دیگه تاپیک کنکوری نزنید

327 بازدید | 48 پست

هر چقدر خوندید دمتون گرم ایشالله همتون قبول شید ولی واقعا بعضیا استرس میگیرن نکنید خب 

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حداقل برای اینکه استرسشون خالی بشه 

نیاز به حرف زدن دارن

دوروزه تحمل کنیم تموم میشه

انشالله همشون موفق باشن

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off......

خب تبادله نظره دیگه 

این جوری باشه تایپیک خیانت هم نباید بزنن باعث بی اعتمادی میشه 

🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙سفر باید...کمی آزاد و بی‌پروا، کمی ساکت، کمی تنها‌...میان کوه، جنگل، دشت یا صحرا. از اینجا دورتر، آسوده‌تر، آرام‌تر شاید، سفر باید‌...🌙🌙🌙�🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙تو دلیل 💚 ریشه‌می تو خاک این کویر........!🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙یه فکت روانشناسی هست که میگه :« خنده های کسی که دوسش داری برات مسریه، یعنی وقتی اون میخنده تو هم از خنده ی اون میخندی» و این قشنگ ترین چیز در مورد خندیدن با کسایی که دوسشون داریمه..! 🫀
2738
دستت درد نکنه بابت تاپیکت 👏🏻🙏🏻♥️ کاش اون بعضیا هم اینو بخونن بفهمن! 😒🤦🏻‍♀️

فدات شم 

دقیقاااا بخدا همش دو دقیقه میخوای بیای حالت خوب سه تپش قلب و استرس میگیری بدتر

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
خب تبادله نظره دیگه  این جوری باشه تایپیک خیانت هم نباید بزنن باعث بی اعتمادی میشه

دقیقا باعث بی اعتمادی هم شده و میشه 

منم دارم از استرس میمیرم 

کی میشه زودتر تموم شه واقعا

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️   
حداقل برای اینکه استرسشون خالی بشه  نیاز به حرف زدن دارن دوروزه تحمل کنیم تموم میشه انشالله ...

والا عزیز جان 

این تموم شده نهاییاشون شروع میشه دوباره کی خونده کی نخونده

باز نهایی تموم شه کنکور دومی شروع میشه

بعدشم کنکورشون بدن نتایج

دق مرگ شدن بچه ها 🥲

وای من چقد دلم واسه اینا میسوزه ولییی

2706