2733
2739
عنوان

باقالی خریدم چیکارش کنم 😮😮😮

250 بازدید | 20 پست

پاکش کنم چطور فریز کنم موقع پخت سفت نشه 

بعد چه جور باید بپزیم ....😥😤😤هر چی میدونید بگید خواهرای عزیزم 

غذارو هم بگید چطور با باقالی میپزید 

مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من عاشق باقالی ام 

من آبپز میکنم با نمک میخورم عالیه 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
2731

تا حالا غذاشو نپختم ولی یبار خیلی وقت پیش که دبیرستان میرفتم روز آخر مدرسه که امتحانمون رو دادیم یه عالمه باقالی شسته شده گذاشته بودن تو دفتر که پاک کنیم و خورد کنیم 😂😐

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
پاک کردید کی میشوریدش 

من پوست سبزرویی رو‌میگیرم. بعد میشورم. دیگه پوست خود باقالی رو‌نمیگیرم. بسته بندی میکنم‌میذارم فریزر.هر وقت خواستم باقالی پلو بپزم. اون پدست روی باقلاهم میگیرم.وحتما با اب جوش باید بذاری بپزه.با اب سرد اصلا نمیپزه

پارسا پسرمامان😍
2740

میخوای جای کمتری از فریزر اشغال بشه الان هر دو پوستش بکن بعد بشورش و بزار آبپز بشه وقتی یکم نرم شد آبکش کن و فریز کن

نه سفت میشه نه فضای زیادی رو میگیره

ما همیشه ۱۰۰ کیلو میگیریم و به همین روش فریز میکنیم

گاهی چقدر آدم دلش برای یک خیال راحت تنگ میشود...

پوست سبز اول رو بگی.دومی رو وقتی دانه باقالی رو نصف کردی بگیر..مغزشو ک بدون پوست شد بشور تا ابش بره.بسته بندی کن واسه تو فریزر...وقتی برنجو ابکش کردی همراه برنج یا یکم دیرتر بریز تا بجوشه..وصت ابکش لابلای برنجت شوید بزن

2706