2737
2734

چون بارداری اولم بود دکترم مخالف صد در صد کورتاژه

میگه تا میتونیم باید همکاری کنی طبیعی دفعش کنی که کورتاژ نشی 

چیکار کنم😭 متیل ارگونین خوردم بعد ۲۰ تا خون ریزی کردم بقایا از ۱۶ رسید به ۱۲ 

اما بازم هست😭

زمان نداریم باید سریع تر دفع کنم ۳ ماهه درگیرم 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا برا من فوری بردن کورتاژ کردن بارداری اولمم بود. 😞

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2728
کورتاژ کن  مگه چه ضرری داره ؟

دکتر که بیشتر میدونه دیگه خودش اثرار داره کورتاژ نشم میگه نه بارداری اوله ممکنه بعدش ۶ ماه تا ی سال نتونی باردار شی 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

زعفزون بخور

گلوزبون بخور

آویشن و زیره دم کن بخور

بابونه بخور

دراز نشست برو (این یکمی بده)

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740
یاخدا ۳ماه!!!!خوب نیست بمونه تو بدنت عفونت میکنه.برو یه دکتر دیگه یعنی چی!

۲ ماه متوجه نشده بودم‌‌که بقایا دارم 

دکترم‌که عوض کردم فهمیدم بقایا دارم 

الان ی ماهه درگیر دفعشم 

آنتی بیوتیک مصرف کردم 

زعفزون بخور گلوزبون بخور آویشن و زیره دم کن بخور بابونه بخور دراز نشست برو (این یکمی بده)

دراز نشست خوبه بزنم؟ ؟ اپارتمانیم نمیتونم بپر بپر کنم

بعد سه ماه نمیدونم تاثیر داره این چیزا یا نه ولی من جاریم سقط کرد کاچی که برای زن زائو میپزن دادیم خورد و با جوشانده بابونه و زیره و زعفران و ... حتما پیگیری کن زودتر نهایت کورتاژ میکنه دکتر

وای چه بد  ولی آخه سه ماه هم زیاده  چرا دفع نمیشه !!

نمیدونم نکبتش بزنن ۳ ماه ی بند خون ریزی دارم داغونماا داغون😭

دراز نشست خوبه بزنم؟ ؟ اپارتمانیم نمیتونم بپر بپر کنم

کمک میکنه اما خب درمل بعد سقط باید استراحت باشی خیلی فشار نیاری

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706