2737
2734

من قبول دارم مقصر من بودم پریود بودم عصبانی بودم سر یه جریان الکی گفتم کات کنیم، من کلاً به بلوغ عاطفی نرسیدم انگار خاک تو سرم بشه

کل پیامامون رو پاک کردم و خیلی سریع و بی فکر تصمیم گرفتم

ولی واقعاً روز بعدش تا همین پریشب داشتم عذرخواهی میکردم، حدوداً ۷ روز اول، اندازه ۵ شب براش پیام‌نوشتم

ولی دیشب بهش گفتم من شاید تا چند روز قبل میخواستم متقاعدت کنم برگردی و همه چیو خراب نکنی ولی امشب فقط میخوام ازت عذرخواهی کنم و اشتباهم رو میپذیرم، و گفتم توی این رابطه دیگه اعتماد از بین رفت و منم دیگه هیچ رابطه ای باهات نمیخوام توضیحات و عذرخواهی فقط وظیفه انسانیم بوده

اگر واقعاً عشقی باشه نباید منو ببخشه؟

ولی ۹ روزه جواب منو نداده

یعنی اصلاً هیچ توضیحی هم نمیده

ما رابطمون عالی بود و واقعاً منو دوست داشت، ۱۰۰ درصد خودشو گذاشت وسط منم کم نذاشتم

همیشه میگفت من همیشه همیشه برای تو وقت دارم

اگر میرفت حتی شام بخوره میگفت من تا ۲ ساعت دیگه نمیتونم جواب بدم، یا میرفت سرکار توضیح می‌داد مودبانه که من تا فلان ساعت سرکارم به محض اینکه می‌رسید خونه اول جواب منو میداد...

لطفاً برای من دعا کنید 😍

ولی ۹ روزه کلاً هیچ جوابی نداده

حتی بهش میگم یه خداحافظی کنیم حداقل با خاطره خوب جدا بشیم اگر تمایل به ادامه ارتباط نداری

ولی هیچی نمیگه، خداحافظی هم نمیکنه 

حتی بلاکمم نمیکنه

پیامامو میخونه ولی فقط جواب نمیده

به نظرتون ممکنه برگرده؟ و تا چند وقت اگر جوابمو نده میشه چشم پوشی کرد؟ شما تجربه داشتید تو این مورد؟

لطفاً برای من دعا کنید 😍

جالب اینجاست بعد از اینکه من این حرفو گفتم دوباره با هم خوب شدیم و گفت میدونم وقتی پریودی اینجوری میشی و اینا

ولی یه دفعه از فرداش جوابمو نداد دیگه اصلا

میگم خب حداقل خداحافظی کنیم یه خداحافظی چیه آخه که روی دلم نمونه

ولی اصلا جواب نمیده اصلا

لطفاً برای من دعا کنید 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اونم حتما خیلی دلخور شده و احتمال زیاد به کات فکر میکنه مخصوصا که خودت پیشنهاد کات دادی

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
2731
2738

هی تاپیک زدی هی گفتم خودتو خار نکن 

گفتم دیگه پیام نده 

بازم داری منت کشی میکنی؟؟؟؟؟

اون اقا اگه ب بلوغ عقلی رسیده بود درست جوابتو میداد یا میگفت کات کنیم و تمام یا میگفت بیا ادامه بدیم و درست رفتار کنیم

حالاباز بگو روز نهم شد و دهم شد و فلان شد....

عسلی تر 🍯از چشمهاش  👀  قند لباشه👄😘 
اشتباهی ک خودت کردی عزیزم  منم بودم هیچوقت برنمیگشتم ب رابطه ای الکی کات بشه  چون تاریخ ا ...

نه من پرسود بودم

حتی بهش توضیح دادم گفتم من فقط یک عملکرد سریع داشتم و بدون فکر عمل کردم یه لحظه

ولی هیچ ری اکشنی نداره هیچی هیچی

لطفاً برای من دعا کنید 😍

۹ روزه داری عذرخواهی میکنی ؟ 

اونم خب معلومه خوشش میاد هی کش میده دیگه 

اصلا هیچی نباید میگفتی اون‌خودش پیام‌میداد نیاز به این‌ کارا نبوده 

یا دنبال بهونه بوده که کات کنید اینم شده بهونش در هر صورت دیگه بیش از حد تلاش کردی ولش کن‌

تو اینستاگرام با من باش : sama_recipe 🍓❤️             
جالب اینجاست بعد از اینکه من این حرفو گفتم دوباره با هم خوب شدیم و گفت میدونم وقتی پریودی اینجوری می ...

بنظرم دیگه براش اهمیت نداری و جواب نمیده که خودت بیخیال بشی و بری و موضوع کشدار نشه.

هی تاپیک زدی هی گفتم خودتو خار نکن  گفتم دیگه پیام نده  بازم داری منت کشی میکنی؟؟؟؟؟ او ...

نه دیگه من ازپریشب تا حالا پیام ندادم 😔 خب من میگم ای کاش بهم فحش میداد میگفت نمیخوام برو

یا میگفت جدا شبم

بخدا قبول میکردم

ولی میسوزم یعنی یه خداحافظی نکرد و رفت 

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2706