2737
2734

رفته بودم جایی واسه کاراموزی ، اون کسی که سرپرستم بود هیچی یاد نداد الکی منو سرگرم کارای چرت و پرت میکرد ، حسابداریه رشتم ، بعد یماه اومدم بیرون 

خیلی بدم اومد از این حرکت ،اصلا انسانیت نیست 

امروزم نزدیک امتحان نیم ترمه ، سد کلاس یه استاد خیلی سخت گیر من پدرم در میاد تا جزوه بنویسم انثدر که تند میگه یه عالمه مطلب و منبع داره و من کامل نت برداری میکنم ولی بقیه همش یا دارن مسخره بازی در میارن یا بگو بخند بعد الان همشون از من جزوه میخوان 

دلم راضی نبود بدم میگفتم من چهار ساعت میخ رو صندلی میشینم جزوه مینویسم اونوقت شما خوشگذرونی 

ولی مامانم گفت شبیه همونی شدی که بدت میاد خب بفرست دلت صاف باشه به همه کمک کن مگه چی میشه انرژی مثبتش برمیگرده به خودت 

نمیدونم 

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ... غصه هم می گذرد ( سهراب سپهری )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حق با مامانته. شما خودت در حق خودت خوبی کردی که گوش دادی دقیق به استادت .بازم جزوه ی خودته و کسی نمیتونه مجبورت کنه اما به این فکر کن این روزام میگذره و یه جایی ممکنه کارت گیر همین همکلاسیات بیوفته

یادت باشه با قطع کردن پای دیگران تو سریعتر نمیدویی..

هیچی از شما کم نمیشه 

به حرف شیطان درونت گوش نکن همه اون ادمای بد و نامرد که اینقدر اسیب به دیگران میزنن از همین چیزای کوچیک شروع کردن و کم کم تبدیل شدن به ادمای خیلی بد...

بدون فکر بفرست اون جزوه ای که شما مینویسی اون حالتی که گوش میکنید سر کلاس و اینا همه چیزش به نفع خودتونه در نهایت

همیشه یه کاری کن سالهای بعد که به این موقعت فکر میکنی از تصمیمت خوشحال و راضی باشی 

حالا خودت فکر کن سالهای بعد وقتی فارغ التحصیل شدی وقتی همه چیز تموم شد اون موقع به این رفتار الانت افتخار میکنی؟

2740