2737
2734

با همه مشکلات زندگی و کلی دردسر

واقعا خوشحالم اوی این وضعیت حداقل کنکور دو مرحله‌ای و امتحان نهایی ندارم.

برای همه کنکوری‌ها هم ارزو میکنم موفق بشن و چیزی که میخوان و چیزی که صلاحشونهبهش برسن

ممنون بابت ارزوی قشنگت

لطفا دعا کنید فردا به خوبی پیش بره:)

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازه واقعا خوش به حالت

فدایی داری😗💖

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
2728
ایشالا که به خوبی پیش میره اصلا استرس نداشته باش رشتت چیه

استرس دارم حتی نمیتونم غذا بخورم:////

انسانی

البته کنکور زبان هم شرکت کردم

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️   
استرس دارم حتی نمیتونم غذا بخورم://// انسانی البته کنکور زبان هم شرکت کردم

استرش نداشته باش

این که خیلی مهم نیست ازمایشیه

استرس بدتر باعث میشه خراب کنی ازمونو

من رشتم ریاضی بود کنکر زبانم دادم یادمه نود و هشت صدم درصد زدم زبانو😂😂😂😂 حتی یک درصدم نشده بود

ایشالا موفق باشی

استرش نداشته باش این که خیلی مهم نیست ازمایشیه استرس بدتر باعث میشه خراب کنی ازمونو من رشتم ریاضی ...

اره درست میگی

واقعا؟  

ممنونم مهربوووون  

2738
اره بعد خودم درصدم و به همه میگفتم و میخندیدم تازه اون موقع دوره ایلتس رو هم تموم کرده بودم😂

اوووو  

دمت گرم وسط این همه استرس باعث شدی بخندم  

خب خدا رو شکر تو هم استرس نداشته باش هنوز یدونه تیر ماه مونده اینم خراب کردی اون هست

اره درست میگی

بازم ممنونم اجی جونم