2733
2739

ما تخت نداریم میگه خودت رختخواب بیار و ببر من سرکار میرم قرار نیست بیام اینجا رختخواب جمع کنم که!

وقتی ازش کمک میخوام میگه همیشه بیکاری کل روز بیکاری خودت انجامش بده!

گفتم ۷ ماهه گوشت نگرفتیم بگیر با خنده گفت کوفت میگیرم

هروعده غذام آماده است غذا مونده جلوش نمیزارم با مرغ بیشتر آشپزی میکنم ، تو خونه دست به سیاه و سفید نمیزنه حتی آشغالارو سه چهار روز یکبار میبره بیرون 

تو هیچ کاری کمک نمیکنه حتی یه قاشق جا ب جا نمیکنه...

بعدم جوری برخورد میکنه انگار من همه چی برام فراهمه و بخاطر پول زنش شدم، درصورتیکه واقعا هیچ پولی ام نداره😂

نمیدونم چی فکرمیکنه پیش خودش تازه از من خیلی بزرگتره و من ازش زیباترم بازم با این حال هیچوقت ازم تعریف نمیکنه و قوربون صدقم نمیره

چکار میشه کرد با اینجور مردا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
آدمش کن توکوتاه نیا باهاش حرف بزن یا یه روز بهش غذا نده یا خونه رویه روز جمع نکن 

آبرو برام نمیزاره، یبار میخواستم کمد تمیز کنم لباسام یه هفته تو اتاق ولو بود خیلی راحت جلو مامانم گفت این خیلی شلخته است لباساش رو باید جمع کنه وگرنه پرت میکنم از بالکن بیرون

اولش داشتم بهت حق میدادم  آخرش که رسیدم گفتی ازش زیباترم قربون صدقم نمیره دیگه بهت حق ندادم 😅 ...

تو چی میدونی آخه از من؟ منی که لباسای قشنگ براش میپوشم ولی ازم ایراد میگیره منی که چشمام خیلی زیباست اینو همه بهم میگن ولی اون هیچوقت هیچوقتتتتت چیزی نگفته بهم

آرایش میکنم خوشگل میکنم کلا دیده نمیشم براش

2706