2737
2734

خیلی گرون شده 

ولی با این حال من پدرم هر وقت باشه میخره یا داداش هام 

ولی همسرم ن متاسفانه با اینکه وضعشم خوبه بهتر از خانواده امه ولی ی طوریه

انگار نمیتونه پول یده ب گوشت واقعا این وسط ب فک بچم هستم ضرر نداره هیچ گوشت نخوره 

مرغ همیشه میاره مواد غذایی میخره خداییش ولی گوشت اصلا و ابدا نیاورده ونمیاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا نمیشه که

لااقل چرخ کرده بگیر برا بچت بپز

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2728
2740

ماهم درامدمون کمه ولی بابام گوشت دوستداره حتما مرغ و گوشت میگیره 

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

خداوکیلی چرا از همچین ادمایی بچه دار میشین 

اصلا چرا از همون روز اول دهن باز نمیکنید بگین غلط کردی با هفت جد و ابادت 

نمیگم هرروز کباب و ...

ولی دیگه نمیشه ک اصلا گوشت قرمز خریده نشه نهایتش مرغ باشه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ای خدا بگردم واقعا وضعیت سختیه

شاید بهتر باشه با همسرتون یه صحبتی کنید خودتون هم مراعات کنید غذا هارو هرروز مرغ یا برنج درست نکنید به همسرتون بگید مثلا دو وعده مرغ رو کمتر میکنم به جاش یک وعده گوشت بده اینجور چیزا واقعا اینقدر وضعیت سخته همه باید همدیگرو درک کنیم 

2706